YEREL Haber Girişi : 26 Mart 2022 17:58

Saim Usta Olmasa Fronteralar Kalır Yolda

Kandıra sanayisinin başarılı ustalarından Saim Uslu için yaptığımız bu habere attığımız manşeti iddialı buluyorsanız haberimizi okuyunca neden bu kadar iddialı bir başlık attığımız daha iyi anlacaksınız.

Kandıra sanayi sitesinde oto tamircisi olan Saim ustayı tanımayanımız yoktur herhalde sadece Kandıra'da değil ,Saim ustanın namı tüm off-road camiası tarafından iyi bilinmekte. Ustamızın tanınması off-road yarışlarında aldığı derecelerden dolayı değil. Saim Ustanın ünü özellikle off-road tutkunlarının çokca tercih ettikleri Opel Frontera marka araçlarının bir türlü çözülemeyen arızalarının tamirini yapan Türkiye'nin belkide tek ustası olmasından geliyor. Kandıra sanayisinde dükkanın önü tamir için ülkenin çeşitli şehirlerinden gelen Fronteralar ile dolu. Saim Usta Kandıra sanayi sitesindeki dükkanında bu araçları tamir etmekle kalmıyor bazen Türkiye'nin farklı şehirlerine giderekte hizmet veriyor.

Ayrıca Kandıra'ya araçlarını tamire getirenlerin sayesinde ilçemizdeki kahvehane,otel,lokanta,bakkal vs.kısacası ilçe  esnafıda bu hareketlilikten nasibini alıyor ve ilçemiz ekonomisine katkı sağlıyor.

Şimdi haberimizi okuyunca neden bu kadar iddialı manşet attığımıza hak vermişsinizdir umarız.

Saim Uslu'yu tebrik eder başarılarının devamını dileriz.