GÜNCEL Haber Girişi : 26 Ocak 2022 14:32

Müge Anlı Fahriye Büyükçiçek’i Kandıra'da Buldu

Kocaeli Üniversitesi Kandıra Meslek Yüksek Okulunda okuyan 19 yaşındaki Fahriye Büyükçiçek, iki aydır kayıp. Kızlarının sonradan 42 yaşındaki birisiyle evlendiğini öğrenen aile, soluğu ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aldı

Kocaeli Üniversitesi Kandıra Meslek Yüksek Okulunda okuyan 19 yaşındaki Fahriye Büyükçiçek, iki aydır kayıp. Kızlarının sonradan 42 yaşındaki birisiyle evlendiğini öğrenen aile, soluğu ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aldı.

Kocaeli Üniversitesi Kandıra Meslek Yüksekokulunda eğitim gören ailesinin beslediği inekleri satarak yine  yurda yerleştirdiği 19 yaşındaki Fahriye Büyükçiçek’ten iki aydır haber alınamıyor. Ailesi Konya’da yaşayan, üniversite sınavlarını kazanınca Kocaeli’ye gelen 19 yaşındaki Fahriye Büyükçiçek’in ailesi kızlarının kendinden yaşça büyük birisiyle evlendiğini öğrenince soluğu ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aldı.

 

DÜN EVLENMİŞLER

Fahriye Büyükçiçek’in Kandıra’da yaşayan 42 yaşındaki Hazım bey ile evlendiklerini öğrenen aile çocuklarının geri dönmesi çağrısında bulundu. Programın sunucu Müge Anlı, Fahriye Büyükçiçek ile Hazım beyin dün itibariyle evlendiklerini söyledi. 19 yaşındaki üniversite öğrencisi Fahriye Büyükçiçek’in daha önce annesine kendisine cinlerin musallat olduğunu söylediğini belirten aile, evlendiği Hazım beyin ise kendilerine ‘Kötü adamlar ona musallat oldu, yanıma aldım’ dediğini söyledi.

KAFEDE ÇALIŞIRKEN TANIŞTIK

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan aile fertleri kızlarının geri dönmesini istedi. İki aydır kayıp olan Fahriye Büyükçiçek ise evlendiği Hazım bey ile canlı yayına katıldı. Fahriye Büyükçiçek “İki aydır haber alamıyoruz diyorlar ama ben kendileri ile her gün konuşuyordum. Ben okuluma da devam ediyorum. Part time kafede çalışırken de eşimle tanıştım” dedi.

KIZINI GERİ İSTEDİ

Program sunucusu Müge Anlı ise Fahriye Büyükçiçek’in evlendiği Hazım beye seslenerek “Ahmet beyin niye boynunu bükük bıraktınız? Gidip isteseydiniz, herşeyi usulüne uygun yapsaydınız” dedi. Kızının geri gelmesi için tekrar çağrıda bulunan baba Ahmet Büyükçiçek ise “Çocuğu kumpasa getirdiler kandırdılar. Kızım böyle olunca eşim kısmi felç geçirdi. Ben onun için ineğimi sattım okusun diye. Evladım beni yere koyup bıraktı” dedi. Müge Anlı ise “Ben size inek alacağım söz” dedi.