SİYASET Haber Girişi : 17 Mart 2023 18:49

Levent Gödek, milletvekili aday adayı oldu

Yeniden Refah Partisi Kandıra ilçe başkanlığı görevini yürüten Levent Gödek, milletvekili aday adaylığı için başvurusunu yaptı.

2019 yılından beri Yeniden Refah Partisi Kandıra ilçe başkanlığı görevini yürüten Levent Gödek milletvekili aday adaylığı için başvurusunu yaptı. Yeniden Refah Partisi il binasına giderek, İl Başkanı Ali Taştan’a başvurusunu teslim eden Gödek’e, Kandıra ilçesi ve ikamet ettiği Kefken’den büyük bir kalabalık eşlik ederek destekte bulundu.

Aday adaylığını resmiyete kavuşturan Gödek, “Aralık 2019'dan beri İlçe Başkanlığını yürüttüğüm bu siyaset kurumunda, bayrağı daha ileriye ve daha başarılı şekilde taşıyabilmek, milli görüş davamıza her daim sahip çıkarak, Allah'ın izni ile ülkemiz ve memleketimiz adına hayırlı ve başarılı işlere imza atabilmek için bu göreve talip oldum.

Hak yolda mücadeleye bu kutlu davanın bir neferi ve vekili olarak devam etme kararı aldık. Rabbim yar ve yardımcımız olsun diyerek Kocaeli Yeniden Refah Partimizin çatısı altından milletvekili aday adaylığı başvurumu yapmış bulunuyorum.
Rabbim utandırmasın.” İfadelerini kullandı.

Levent Gödek kimdir?

1992 yılında Kandıra’da doğdu. Gödekoğlu Turizm ve Kandıra ilçesinde işletme sahibi olan Gödek, 2019 yılından beri Yeniden Refah Partisi’nde aktif olarak siyaset yapmakta. Evli ve 2 çocuk babası.