SİYASET Haber Girişi : 17 Mart 2023 10:43

Kandıralı Erhan Öztürk’e “Aday ol” Çağrısı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park Bahçeler Daire Başkanlığında görevli Ak Parti Kandıra ilçe gençlik kolları eski başkanı Erhan Öztürk’e Ak Parti’den milletvekili aday adayı olması için sosyal medyadan çağrıda bulundular.

İlk çağrı Kandıra Muhtarlar Derneği eski başkanı Beylerbeyi Mahallesi Muhtarı Musa Yener'den geldi. Muhtar Yener’in bu çağrısına çok sayıda takipçisinden de destek geldi.

İŞTE MUHTAR MUSA YENER'İN O ÇAĞRISI 

TAM DA ŞİMDİ
"Her seçim öncesi Kandıra’nın siyasi gündeminde Kandıralı aday vurgusu yapılır. Tam da şimdi Ak Parti gençlik kollarında yetişmiş, gençlik kollarında başkanlık yapmış, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde yaptığı şube müdürlüklerinde başarı sağlamış, Kocaeli’de karşılığı olan ilçesinin tüm köylerini adım adım gezip hizmet etmiş ve ilçesinde de büyük karşılığı olan kıymetli kardeşimiz Erhan Öztürk’ün aday adaylık başvurusu yapmasını bekliyoruz.”

ERHAN ÖZTÜRK KİMDİR?
Kandıra’nın sevilen isimlerinden Erhan Öztürk, Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldu.
Daha önceden AK Parti Kandıra İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı görevinde bulunan Öztürk, 2006 yılında Kocaeli Büyükşehir Belediyesinde çalışmaya başladı.
Evli ve iki çocuk babası olan Öztürk, Kocaeli Büyükşehir Belediyesinde görev yapıyor.