SPOR Haber Girişi : 25 Ağustos 2022 12:30

Kandıralı Burak Okan Profesyonel İmzayı Attı

Kocaelispor altyapısından 2005 doğumlu futbolcu Kandıralı Burak Okan ile Derince Birlikspor’dan 2003 doğumlu Emir Karaarslaner, Erbaaspor’a transfer oldu.

Erbaspor’u çalıştıran İzmitli teknik adam Ali Asım Balkaya, İzmitli futbolculara sahip çıktı. Kocaelispor altyapısından 2005 doğumlu futbolcu Kandıralı Burak Okan ile Derince Birlikspor’dan 2003 doğumlu Emir Karaarslaner, Erbaaspor’a transfer oldu. Kandıra G.B Antrenör Serkan Oyan yaptığı açıklamada “Kulübümüz, Kandıra Gençlerbirliğispor futbol okulumuz ve Yeni Kandıraspor altyapımızda yetişip daha sonra Kocaelispor alt yapısına giden ilçemiz antrenörlerinden Murat Tansu Okan’ın oğlu Necdet Burak Okan, profesyonel olup 3. Lig ekiplerinden Tokat Erbaaspor ile anlamıştır. Yine Derince Birlikspor altyapısından yetişen Emir Karaarslaner’de profesyonel statüye geçerek Erbaaspor’a transfer oldu. Bundan sonraki spor hayatında başarılar dileriz. Destek olan emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Kandıra’nın çocuklarına sonuna kadar destek olmaya devam” dedi.

 Yeni Kandıraspor başkanı Hüseyin Akın ise yaptığı açıklamada; KANDIRA ve KANDIRA SPOR ADINA BİR GURUR DAHA;

KANDIRASPOR KULÜBÜNDE GÖREVE BAŞLADIĞIMDA İLK LİSANSINI ÇIKARDIĞIMIZ, 3 SEZON ŞANLI FORMAMIZI BAŞARIYLA GİYEN, U11-12-13-14 TAKIMLARIMIZDA KAPTANLIK YAPAN BAŞARILI PERFORMANSI SONUCU KOCAELİSPORUMUZA TRANSFER OLAN "NECDET BURAK OKAN"

17 YAŞINDA TOKAT ERBAA SPOR İLE ANLAŞMA İMZALAYARAK PROFESYONEL OLMUŞTUR.

OYUNCUMUZU TEBRİK EDER EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ.

DAHA İYİ YERLERE GELMEN DİLEĞİYLE BURAK KAPTAN. 

 Kandıra Burada ailesi olarak bizlerde profesyonel olan Kandıralı Burak Okan'a futbol hayatında başarılar dileriz.