KÜLTÜR&SANAT Haber Girişi : 14 Eylül 2021 16:23

Kandıralı Batuhan’dan ilk profesyonel klip

İlimizin tanınmış simalarından, İDEBİR Başkanı Kenan Seyrek’in oğlu Batuhan Seyrek ilk profesyonel parçasını dijital platformlarda yayınladı

“HATALARIM VAR”

Aslen Kandıralı olan Batuhan Seyrek’in ilk parçasının adı “Hatalarım var”. Parça için Kandıra, Pembe Kayalar ve Kefken’de çekilen klip beğeni toplarken, Batuhan Seyrek’e bu parçada Roas ve Moira adlı gençler eşlik ediyor.

 

6 YILDIR SAHNE ALIYORUM

Batuhan Seyrek ilk parçasına dair düşüncelerini En Kocaeli’ye şu cümlelerle anlattı: “Ben şu an 22 yaşındayım. 10 yıldır müzikle uğraşıyorum. 6 yıldır çeşitli yerlerde sahne alıyorum. Hatalarım var benim ilk profesyonel çalışmam. İlk profesyonel şarkımı çıkardığım için çok mutluyum.

 

TEPKİLER ÇOK OLUMLU

Bu şarkı kesinlikle motivasyonumu ve özgüvenimi artırdı. Tepkiler çok olumlu. Aslında benim tarzım slow. Ama ben burada arkadaşlarıma uymak istedim. Yani bundan sonra daha çok slow ve pop alaturka şarkılarım ön planda olacak.

 

EKİMDE “KEŞKE”

Hatta ikinci parçamızı da tamamlamak üzereyiz. Ekim ayında “keşke” adlı parçamız tüm sosyal medya platformlarda olacak. Bu kez tek seslendireceğim. Bu konuda benden desteklerini eksik etmeyen Aydın Burgul ve Emirhan Erol ekibine özellikle teşekkür etmek istiyorum.”

 

BATUHAN SEYREK KİMDİR?

1999 Gölcük doğumlu.
Aslen Kandıralı.
İzmit’te büyüdü.
İzmit Ulugazi İlköğretim Okulu ve İzmit Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Elektronik Haberleşme Sistemleri Bölümü mezunu.
Yeşilova’da bulunan Nikilife Sport Center adlı fitnes salonunu işletiyor.
Aynı zamanda müzikle uğraşıyor.

Haber: enkocaeli.com

KLİP VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...