YEREL Haber Girişi : 12 Ocak 2022 11:06

Kandırada Çeek Bi Pilav,Kumpir ve Waffle Evi Açıldı

Kandıra'da Komagene çiğ köfte işletmecisi Burak Düzova'nın sahibi olduğu Çeek Bi Pilav Kumpir ve Waffle evi isimli işyeri açıldı. Çeek Bi Pilav'da tavuklu, nohutlu, kavurmalı pilav, sabahları ise çorba çeşitleri yapılıyor. Çeek bi pilav da ayrıca birbirin

Kandıra'da Komagene çiğ köfte işletmecisi Burak Düzova'nın sahibi olduğu Çeek Bi Pilav Kumpir ve Waffle evi isimli işyeri açıldı. Çeek Bi Pilav'da tavuklu, nohutlu, kavurmalı pilav, sabahları ise çorba çeşitleri yapılıyor. Çeek bi pilav da ayrıca birbirinden lezzetli kumpir ve waffle yiyebilirsiniz.

Kandıra Merkez Şefik Camii karşısında  hizmete giren ‘Çeek Bi Pilav’ adlı işletmenin sahibi Burak Düzova, Kandıra’da pilavcı, çorbacı, kumbir ve waffle üzerine hizmet veren işletme olmadığı için böyle bir işyeri açtıklarını söyledi. Düzova, "Tüm Kandıralıları pilavımızın, çorbalarımızın, waffle ve kumpirlerimizin tadına bakmaya davet ediyoruz" dedi.

Aydınlık mahallesi Kızak caddesi no:2 adresinde faaliyet gösteren Çeek bi pilav kumpir ve waffle evinden  sipariş vermek için 0543 118 41 41 numaralı telefonu gece saat 01:00 ' a kadar arayabilirsiniz.