SPOR Düzenleme Tarihi : 07 Ocak 2021 15:22 Haber Girişi : 07 Ocak 2021 15:26

Kandıra'lı Gökdeniz Bayrakdar Gollerine Devam Ediyor

Kandıra Gençlerbirliği alt yapısından yetişerek Kocaelispor'a transfer olan 3 sezona yakın yeşil siyahlı formayı giydikten sonra Antalyaspor'a transfer olan Gökdeniz Bayraktar gollerine devam ediyor.

Kandıra Gençlerbirliği alt yapısından yetişerek Kocaelispor'a transfer olan 3 sezona yakın yeşil siyahlı formayı giydikten sonra Antalyaspor'a
transfer olan Gökdeniz Bayraktar gollerine devam ediyor.


GURURLANDIRDI
Dün akşam Antalyaspor ile Fatih Karagümrük  arasında oynanan müsabakada Kandıra Gençlerbirliği alt yapısından yetişip Kocaelispor transfer olan buradaki başarışının ardından Antalyaspor'a gelen Kandıralı Gökdeniz Bayraktar'ın golü hepimizi bir kez daha gururlandırdı.

1 MİLYON AVRO KARŞILIĞINDA

Bayraktar 2001 Kocaeli doğumlu. Kandıra Gençlerbirliği alt yapısından Kocaelispor altyapısına, 2017 yılında Kocaelispor'un altyapısından A takıma transfer oldu. Yaklaşık 3 yıl yeşil siyahlı formayı terleten Bayraktar geçtiğimiz sezonun sonunda, tam olarak 15 Ağustos 2020'de 1 milyon Avro karşılığında Antalyaspor'a transfer oldu.

BU SEZON 4 GOLÜ VAR
19 yaşındaki genç yetenek forvet mevkiinde mücadele verirken bu sezon Süper Lig'de 3 Ziraat Türkiye Kupası'nda 1 gol attı. Bayraktar songolünü dün akşamki Antalyaspor ile Karagümrük maçında atarak ağları havalandırdı.

Haber : enkocaeli.com