SİYASET Düzenleme Tarihi : 07 Kasım 2020 09:39 Haber Girişi : 07 Kasım 2020 09:42

Kandıra Ak Parti'den Büyükakın'a Ziyaret

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez ve yeni yönetimi Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın’ı ziyaret etti.

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez ve yeni yönetimi Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın’ı ziyaret etti.

Kongre sonrası ziyaretlerine devam eden Kandıra İlçe Teşkilatının son durağı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Tahir Büyükakın oldu. Ziyarete Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ da eşlik etti. Aynı zamanda ziyarette sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına uyulduğu gözlenirken, ilçede 2021 yılı projeler ve yapılacak çalışmalar masaya yatırıldı.

İlçe Başkanı Ölmez ve yönetim kurulu üyelerine yeni dönemde başarılar dileyen Başkan Büyükakın gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken şöyle konuştu: “İnşallah ilçe başkanımız, belediye başkanımız, ilçe yönetimimiz, mahalle başkanlarımız ve tüm üyelerimizle hep birlikte Kandıra’mızda yaşayan tüm vatandaşlarımıza temas ederek davamızı ve sevdamızı anlatacağız.” dedi.

Gerçekleşen ziyarette konuşan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan ise; “İlçemizdeki en önemli gayemiz Gönül Belediyeciliği ve Gönül Teşkilatçılığı düsturuyla vatandaşlarımızın gönüllerine girerek çok daha güzel hizmetleri ilçemize kazandırmaktır. Kandıra’mıza güzel hizmetler yapmak için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. İzmir’de yaşanan depremden dolayı da çok üzgünüz. Belediyemiz olarak gerekli çalışmaları Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte yürütüyoruz. Rabbim bizlere bir daha böyle acılar göstermesin inşallah." dedi.

AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez ise, Başkan Büyükakın’ın Kocaeli’de yapmış olduğu hizmetlerin örnek gösterildiğini vurgulayarak, “Kocaeli’mize ve Kandıra’mıza yaptığı hizmetler ile damgasını vuran Belediye Başkanımızın olması bizim için her zaman gurur verici. Başkanımızın desteğinizi her zaman hissediyoruz. Bundan hiçbir şüphemiz yok.” dedi.

Ziyaret Belediye Başkanı Turan ile İlçe Başkanı Ölmez’in Başkan Büyükakın’a çiçek ve tablo vermesiyle son buldu.