SİYASET Haber Girişi : 22 Aralık 2022 01:29

Kandıra Ak Parti Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Buluştu

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla yapılan TBMM AK Parti grup toplantısına Kocaeli'den yoğun katılım oldu.

Kandıra Şifa Sağlık Kabini

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla yapılan TBMM AK Parti grup toplantısına Kocaeli'den yoğun katılım oldu. AK Parti Kocaeli Milletvekillerinin yanı sıra toplantıya Kandıra İlçe teşkilatı da katıldı. Toplantı sonrası Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan ile çekildikleri fotoğrafı sosyal medyasından paylaşan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan fotoğrafın altına, "Kandıra her zamanki yerinde" notunu düştü.

Ak Parti Kandıra ilçe başkanı Erol Ölmez ise sosyal medya hesabından"Bugün Kandıra teşkilatlarımız ve meclis üyelerimizle Ak parti meclis grup toplantısına katılarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı dinleme imkanı bulduk. Bizleri ağırlayan Kocaeli Milletvekillerimiz Sami Çakır, Emine Zeybek, İlyas Şeker, Cemil YAMAN, Radiye Sezer Katırcıoğlu ve Mehmet Akif Yılmaz Vekillerimiz ile bizleri karşılamadan itibaren biran yalnız bırakmayan vekil danışmanlarımız Oğuz , Onur Polat, Emre Paşaoğlu , Eren Azak kardeşlerimize emekleri ve nezaketleri için teşkilatlarım adına teşekkür ederim" dedi.