YEREL Haber Girişi : 30 Kasım 2022 16:58

İSU Kandıra Şube Müdürlüğü Yeni Yerinde Hizmet Vermeye Başladı

İSU Kandıra Şube Müdürlüğü, 28 Kasım Pazartesi günü itibariyle yeni binasında abonelere ve ilçe halkına hizmet vermeye başladı

İSU Genel Müdürlüğü, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Kandıra Belediyesi için inşa ettiği ve geçtiğimiz haftalarda faaliyet göstermeye başlayan yeni hizmet binasına Kandıra Şube Müdürlüğü’nü taşıdı. İç tefrişatı yapılan ve yaklaşık 500 metrekare alan üzerinde kurulu bulunan İSU Kandıra Şube Müdürlüğü, 28 Kasım Pazartesi günü itibariyle abonelere ve ilçe halkına hizmet vermeye başladı.

Kandıra Şifa Sağlık Kabini

Akdurak Mahallesi Cumhuriyet Cad. No.9 Kandıra Belediyesi A Blok Zemin kat adresinde yer alan İSU Kandıra Şube Müdürlüğü tarafından, abonelere ve ilçe halkına abonelik işlemleri, tahsilat ödemeleri gibi her türlü işlemler geniş, ferah ve güvenli bir binada hizmet verilecek. Kandıra Şube Müdürlüğü’nde idari ve şantiye birimlerinde olmak üzere toplam 112 personel ile hizmet veriliyor. Yeni adres nedeniyle İlçe Şube Müdürlüğü’nün telefonu da değişti; Aboneler ve vatandaşlar,  0 262 317 30 20 telefonu ile İSU Kandıra Şube Müdürlüğü’ne ulaşabilecek.

Haber: Özgür Kocaeli