GÜNDEM Haber Girişi : 01 Ağustos 2022 19:36

İsu'da Görev Değişikliği Hakan Kocatürk'ün Yerine O İsim Şube Müdürü Oldu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesine bağlı İSU Genel Müdürlüğünde 3 daire başkanlığı ile 4 şube müdürlüğüne atama yapıldı. İşte yeni daire başkanı ve şube müdürleri.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesine bağlı İSU Genel Müdürlüğünde 3 daire başkanlığı ile 4 şube müdürlüğüne atama yapıldı. Yapılan görev değişikliklerine göre, Derince, İzmit, Başiskele ve Kandıra'nın şube müdürleri değişirken yeni kurulan Yeni kurulan Su Arıtma Dairesi Başkanlığı, İşletmeler Bakım Onarım Dairesi Başkanlığı ve Abone İşleri Dairesi Başkanlığına yeni atamalar gerçekleştirildi. 

KURUMSAL YAPILANMA ÇALIŞMALARI
İSU'dan görev değişikliklerine ilişkin yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: 
"Kurumumuzun hizmetlerini paydaş odaklı bir yönetim anlayışı ile kurumsal ve sürdürülebilir kılmak amacıyla gerçekleştirilen Kurumsal yapılanma çalışmaları doğrultusunda; yeni kurulan birimler ile bazı Şube Müdürlüklerinde atamalar ve görev değişiklikleri yapılmıştır.

YENİ DAİRE BAŞKANLARI
Buna göre; Yeni kurulan Su Arıtma Dairesi Başkanlığı’na, Derince Şube Müdürü Medine Doğru,Yeni kurulan İşletmeler Bakım Onarım Dairesi Başkanlığı’na, İzmit Şube Müdürü Murat Karagüzel,Abone İşleri Dairesi Başkanlığına, Başiskele Şube Müdürü Burhan Zeydal.
YENİ ŞUBE MÜDÜRLERİ
Derince Şube Müdürlüğü’ne, İşletmeler Koordinasyon Şube Müdürü Fahri Erdoğan,
İzmit Şube Müdürlüğü’ne, Kandıra Şube Müdürü Hakan Kocatürk,
Başiskele Şube Müdürlüğü’ne, İzmit İçmesuyu Hizmetleri Şefi Cihan Dirlik,
Kandıra Şube Müdürlüğü’ne, Kandıra İçmesuyu Hizmetleri Şefi Cemalettin Ölmez, yeni görevlerine atanmışlardır."