YEREL Haber Girişi : 26 Mart 2022 17:30

Hicri Göbekçioğlu Yaptığı İşte Türkiye'de Tek

John Deere güç sistemleri üzerinde Türkiye'nin en iyisi Hicri usta.Hicri usta Ülkenin dört bir yanından gelen kanal temizleme araçlarının bakımını yapıyor.

 

Kanal temizleme araçları diye adlandırdığımız Kuka ve Vektör olarak kullanılan hem kanal yıkama hem de atık emişi için geliştirilen kombine kanal temizleme araçları; yüksek basınçlı su sistemi ile hat içerisinde yer alan atıkların parçalanarak rögar bacalarına sürüklenmesini ve tahliye edilen atığın vakum sistemiyle emilip hattın temizlenmesini sağlamaktadır. Bu araçların emiş pompalarında ise John Deere güç sistemleri kullanılmaktadır, Türkiye'nin dört bir yanından gelen kombine kanal temizleme araçlarında bu sistemlerin bakım ve onarım işini yapan Türkiye'nin en iyisi diyebileceğimiz Kandıralı Hicri Göbekçioğlu.

 

Ülkenin hemen hemen tüm belediyelerinden Kandıra'ya tamire gelen araçların bakımı Hicri usta tarafından yapılmakta. Kandıra John Deere bayii Hicri Göbekçioğlu yaptığı bu hizmet sayesinde ilçemizin tanıtımında iyi bir rol oynuyor. Kendisine ilçemiz adına yaptığı bu hizmetten dolayı teşekkür ederiz.