YAŞAM Haber Girişi : 19 Nisan 2021 10:59

Hafta Sonu Kandıra'da Dinamik Denetim Ekipleri Görev Yaptı

17 Nisan  Cumartesi  günü Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kandıra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü  açık olan esnafları ve işyerleri ziyaret ederek Covid-19 denetimlerini gerçekleştirdi.

17 Nisan  Cumartesi  günü Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü personellerine Kandıra İlçe Milli Eğitim Müdürü İshan Özkan eşlik etti. Valilik tarafından görevlendirilen dinamik denetim personelleri açık olan  işyerlerini ziyaret ederek Covid-19 denetimlerini gerçekleştirdi. Denetim sırasında sosyal mesafe, maske ve temizlik konuları anlatılırken, esnaf ve vatandaşlarla bilgi alış verişi yapıldı.

Kandıra merkez esnafını kapsayan denetimlerde esnaf ve vatandaşlara genelgeler doğrultusunda uyulması gereken kurallar anlatıldı. Esnafın kurallara uyup uymadığının kontrolünün yapıldığı ziyaretlerde, aksaklıkların giderilmesi ve korona önlemlerine riayet edilmesi istendi.

Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü sosyal hesabından ”Dinamik Denetim kapsamında İl yöneticilerimiz ve oluşturulan denetim ekibi Kandıra ilçemizde sokağa çıkma kısıtlamasında da Covid-19 denetimlerine ve rehberlik faaliyetlerine devam ediyor.” paylaşımında bulundu.