GÜNCEL Haber Girişi : 15 Şubat 2022 17:00

Fatih Aysel 28 yıllık başkanı devirdi

Kocaeli Pastacılar Odası'nın 9. Olağan Kongresi'nde Nutat Çikolatalar'nın sahibi Fatih Aysel, 28 yıllık başkan Yaşar Yılmaz'ı devirerek odanın yeni başkanı oldu

Kocaeli Pastacılar Odası'nın 9. Olağan Kongresi'nde Nutat Çikolatalar'nın sahibi Fatih Aysel, 28 yıllık başkan Yaşar Yılmaz'ı devirerek odanın yeni başkanı oldu.

Kandıra Şifa Sağlık Kabini

Kocaeli Pastacılar, Börekçiler, Yufkacılar, Çikolata, Şekerleme, Dondurma İmalatı Ticaret Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın 9. Olağan Genel Kurulu, Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği binasında yapıldı. 333 üyeli odanın 28 yıldır başkanlığını yürüten Yaşar Yılmaz başkanlığa bir kez daha adaylığını açıklarken oda üyelerinden Kandıralı Fatih Aysel de adaylığını koydu. Seçimde toplam 132 oy kullandı.Yapılan oylama sonrasında Aysel 70 oy alarak odanın yeni başkanı oldu. Yılmaz ise 62 oyda kaldı.

Kongrenin ardından konuşan Kandıralı hemşerimiz Fatih Aysel, “Bu seçimin kaybedeni yok, sektör kazandı. Önceki yönetimle birlikte yöneteceğiz, deneyimi ve tecrübeyi yok saymayacağız” ifadelerini kullandı.

FATİH AYSEL KİMDİR?

Kandıralı Kubuzcu Köyü Böcekli Mahallesi’nden olan Fatih Aysel 1977 İzmit doğumlu. Jeoloji mühendisi Fatih Aysel Nutat Çikolata’nın sahibidir. İZKANDER genel sekreterliği ve KOVİAD’da yöneticilik de yapman Aysel, Evli ve 2 çocuk babasıdır.