YAŞAM Düzenleme Tarihi : 16 Kasım 2020 10:27 Haber Girişi : 16 Kasım 2020 10:33

Emekli Müdür Ekrem Öztepe Kalp Krizi Sonucu Hayatını Kaybetti

Kandıra Çıraklık Eğitim Eski Müdürü Ekrem Öztepe (66) bugün akşam saatlerinde Kandıra Çalköy Seyrek Mahallesi’ndeki evin kalp krizi geçirerek yaşamını yitirdi.

Kandıra Çıraklık Eğitim Eski Müdürü Ekrem Öztepe (66) bugün akşam saatlerinde Kandıra Çalköy Seyrek Mahallesi’ndeki evin kalp krizi geçirerek yaşamını yitirdi.

YAZLIĞINDAYDI
66 yaşındaki Ekrem Öztepe Kandıra’da uzun yıllar Çıraklık Eğitim Müdürü ve Kandıra Halk Eğitim Müdürü olarak görev yaptı. Son olarak Kocaeli’nde 2019 yılında emekli oldu. Öztepe, emekli olmasının ardından Kandıra Çalköy Seyrek Mahallesi’nde ki yazlığında eşi ile birlikte yaşamını sürdürüyordu.

FENALAŞTI
Akşam saatlerinde aniden fenalaşan Öztepe çağırılan sağlık ekiplerinin ilk müdahalesiyle Kandıra M.Kazım Dinç Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Doktorların tüm müdahalesine rağmen yaşamını yitirin Göztepe sevenlerini ve yakınlarını derinden üzdü. Ekrem Öztepe’nin cansız bedeni Kandıra M.Kazım Dinç Devlet Hastanesi morgundan alınarak memleketi Ankara Kozan ilçesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek.

AİLE VE KOMŞULARIN İDDİASI

Ailesinin ve komşularının iddialarına göre Kandıra Çalköy Seyrek Mahallesi Orkide Sokak’taki evlerinde kalp krizi geçirdiğinde 112 Ambulans ekipleri sokağa örülen duvar nedeniyle eve ulaşamadı. Sedye yardımıyla evden çıkartılarak ambulansa taşınan Ekrem Öztepe, duvar nedeniyle müdahale için büyük zaman kaybedildiği iddiaları yer alıyor.

DUVARLA
2017 yılında bir şahıs tarafından tapulu yeri olduğu iddia edilerek Orkide Sokak’ın bir kısmını duvarla çevirmiş, mahalle ve çevre sakinleri yetkililere defalarca bu durumu iletmelerine rağmen bir çözüme ulaşamamış. Mahalle sakinleri “ Allah görmesin bir yangın olduğunda itfaiye ekipleri ve ambulans ekipleri bu sokaklara girmeyecek” ifade ederek yetkililerden yardım istedi.

haber : enkocaeli.com