YEREL Haber Girişi : 16 Haziran 2020 15:03

Dezenfeksiyon Çalışmaları Devam Ediyor.

Dezenfeksiyon Çalışmaları Hızlandı

Turizm sezonuna korona virüs tedbirleri kapsamında gerekli önlemleri alarak hazırlanan Kandıra Belediyesi, normalleşme sürecinde plajların yeniden kullanıma açılmasıyla beraber dezenfeksiyon çalışmalarını da hızlandırdı.

Ekipleri Düzenli Olarak Dezenfekte Ediyor

Salgınla mücadele planı dahilinde Kandıra merkez ve mahallelerinde dezenfeksiyon çalışmalarını sürdüren Kandıra Belediyesi Dezenfeksiyon Ekipleri yaz sezonunun gelmesiyle birlikte sahil bölgelerindeki çalışmalara ağırlık verdi. Ortak kullanım alanlarına yoğunluk veren dezenfeksiyon ekipleri sahil bölgelerindeki tuvaletler, duraklar, soyunma kabinleri, oyun alanları, banklar ve çardakları düzenli aralıklarla dezenfekte ediyor.

Vatandaşlarımızın Sağlığı Bizim İçin Önemli

“Sürecin başından beri her yerde titizlikle sürdürdüğümüz dezenfeksiyon çalışmalarımızı yaz sezonunun gelmesiyle ve normalleşme sürecinin başlamasıyla sahil bölgelerimizde yoğunlaştırdık.” şeklinde konuşan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, “Her alanda riski en aza indiren tedbirlerimiz ile vatandaşlarımızın sağlığını korumak için çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Belediye Ekiplerinin sahil bölgelerinde yaptığı çalışmalar vatandaşlar tarafından takdirle karşılanıyor.