KÜLTÜR&SANAT Haber Girişi : 28 Mayıs 2021 17:07

Cem Yılmaz 'Erşan Kuneri' isimli dizi çekimleri için Kandıra'ya geldi

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, yeni dizisi için İlçemiz Teksen Köyü’ne geldi

Türkiye'nin ünlü komedyeni Cem Yılmaz 'Erşan Kuneri' isimli dizi çekimleri için Kandıra'ya geldi. Ünlü komedyan Cem Yılmaz'ın Netflix'te yayınlanacak olan Erşan Kuneri isimli dizisinin çekimlerine önceki gün başlandı. Dizinin ilk 4 bölümü Kandıra Teksen köyünde çekileceği öğrenildi. Cem Yılmaz'ın açıklamasına göre, kendisinin de boy göstereceği dizide Nilperi Şahinkaya, Ezgi Mola, Uraz Kaygılaroğlu, Zafer Algöz ve Merve Dizdar rol alacak.

 

ERŞAN KUNERİ DİZİ KONUSU NEDİR?

Erşan Kuneri ile dizi çekimlerine başlayacağını geçtiğimiz haftalarda duyuran Cem Yılmaz, katıldığı bir canlı yayında detayları açıkladı. Ünlü komedyen, dizinin dijital bir platformda yayınlanacağını ve 1975-1978 tarih aralığını ele alacağını ifade etti. Dizi 8 bölümden oluşacak.

'Erşan Kuneri' dizisinin yerli bir dijital platformda yayınlanacağını açıklayan Cem Yılmaz, şöyle konuştu:

Bir projem var. Erşan Kuneri'nin hayatından bir kesit. Önümüzdeki 6 aylık süreçte çalışmalara başlayacağız. Dijital bir platforma yapacağım bunu.

1975'ten 1978'e kadar olan hayatından bir kesiti çekeceğiz. Erotik film yapımcısı olan Erşan Kuneri'nin farklı film türlerini denemesi konu alınacak. 8 bölümlük komik ve hızlı bir dizi olacak.