GÜNCEL Haber Girişi : 30 Ocak 2022 12:13

Barış Gökdemir Hoca yine beynimizi kilitledi!

Tek nefeste 81 ili sayan Barış Gökdemir Hoca yine beynimizi kilitledi! Bu kez tüm illerin telefon kodlarını ezbere yazdı

Türkiye onu Getir reklamlarındaki harika performansıyla tanıdı. İzmit’te görev yapan Kandıralı Matematik öğretmeni Barış Gökdemir yeni performansıyla hepinizi bir kez daha şaşırtacak.

Kandıra Antaplı köyünde doğan, İzmit Tavşantepe Mahallesinde büyüyen, İzmit İmam Hatip Lisesi mezunu olan Barış Gökdemir, 24 yıllık matematik öğretmeni. Son 11 yıldır mezun olduğu okulda öğretmenlik yapan Barış Hoca rakamlara olan düşkünlüğü ve hafızasının kuvvetli oluşuyla hayli dikkat çekiyor.

GETİR İLE FENOMEN OLDU

Barış Hoca geçtiğimiz yıllarda Türkiye’nin tüm şehirlerini plaka sırasına göre ve tek nefeste saymış, hocanın videoları sosyal medya hesaplarında sıkça paylaşılmıştı. Barış Hoca aynı performansını geçen ay Getir reklamlarında sergiledi ve İbrahim Büyükak ile oynadığı o reklamla adeta fenomen oldu.

VİTES ARTIRDI

Sivil toplum kuruluşlarına, kent protokolüne konuk oldu, gazeteler haberlerini yaptı, insanlar onunla fotoğraf çektirmeye başladı. Ancak Barış hoca vites artırmaya devam etti. Gökdemir şimdi de illerimizin tüm telefon kodlarını sıraladı. Ancak bu kez tek nefeste değil.

Haber: enkocaeli.com