ASAYİŞ Düzenleme Tarihi : 30 Ekim 2020 09:52 Haber Girişi : 30 Ekim 2020 10:00

Arkadaşını Kurtarmak İsterken Bıçaklanarak Hayatını Kaybetti

Kendisini evde istemeyen üvey babası ve beraber olduğu arkadaşını bıçaklayan uyuşturucu bağımlısı genç polis tarafından göz altına alındı.

Kendisini evde istemeyen üvey babası ve beraber olduğu arkadaşını bıçaklayan uyuşturucu bağımlısı genç polis tarafından göz altına alındı.

Alınan bilgilere göre annesi ve üvey babasının kendisini evde istemediğini öğrenen uyuşturucu ve alkol bağımlısı Hüseyin Ö.(19), Çarşı Mahallesinde Mimoza Park mevkiinde otomobil içinde iki arkadaşı ile birlikte alkol almakta olan üvey babası Erol E’yi arabadan indirerek bıçakladı.

Kaçmaya çalışan Erol E'nin yardımına araç içinde bulunan arkadaşı Ümit Şanlı (41) koştu. Üvey babasını bırakan Hüzeyin Ö araya giren Şanlı'yı 16 yerinden bıçakladı. Haber verilmesi üzerine olay yerine ilk yardım ve polis ekipleri sevk edildi. Ümit Şanlı'nın hayatını kaybettiği belirlendi. Yaralı Erol E. 112 ambulansı ile Umuttepe Üniversite Hastanesine kaldırıldı. Şanlının cesedi Kocaeli Adli tıp kurumuna gönderildi. Olay yerinde kaçan Hüseyin Ö. polis tarafından yakalanarak göz altına alındı.

Alkol ve uyuşturucu bağımlısı Hüseyin Ö.(19)'in alkol ve uyuşturucu nedeni ile üvey babası ve öz annesi tarafından eve alınmak istememesi üzerine sinirlenerek üvey babasının peşine düştüğü öğrenildi.