KÜLTÜR&SANAT Haber Girişi : 19 Ocak 2022 13:30

AK Parti Kocaeli “Kesişme: İyi ki varsın Eren” filmini izledi

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Trabzon’un Maçka ilçesinde 2017'de teröristlerle kahraman Mehmetçik'in girdiği çatışmada şehit olan Eren Bülbül ve şehit Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik'in öyküsünü anlatan, "Kesişme; İyi ki Varsın Eren"

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Trabzon’un Maçka ilçesinde 2017'de teröristlerle kahraman Mehmetçik'in girdiği çatışmada şehit olan Eren Bülbül ve şehit Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik'in öyküsünü anlatan, "Kesişme; İyi ki Varsın Eren" filmini 7 ayrı salonda 3 bine yakın partilinin birlikte izlediğini açıkladı, “Bu duygusal filmden etkilenmemek mümkün değil. Biz bu topraklarda şehitlerimizle beraber yaşıyoruz, beraber yaşayacağız” dedi.

Kandıra Şifa Sağlık Kabini

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Trabzon Maçka'da 11 Ağustos 2017'de, teröristlerle kahraman Mehmetçik'in girdiği çatışmada şehit olan Eren Bülbül ve şehit Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik'in öyküsünü anlatan, "Kesişme; İyi ki Varsın Eren" filmini üç kademe il ve ilçe başkanları ile yönetimlerinin aileleriyle birlikte izlediğini kaydetti. Türkiye’de 1 milyondan fazla izleyiciyle buluşan filme AK Parti Kocaeli Teşkilatı’nın da büyük ilgi gösterdiğini belirten Başkan Ellibeş, 7 ayrı salonda 3 binden fazla yöneticinin aileleriyle salonları doldurduğunu kaydetti.

ELLİBEŞ: “ÜLKEMİZİ BÖLEMEYECEKLER”

Başkan Ellibeş de filmi eşi Feriha Hanım ve torunu Mehmet Çağan’la (9) birlikte izledi. Ellibeş, filmde duygu dolu anlar yaşadıklarını belirterek, “Türkiye’yi bölmek, parçalamak isteyenlere karşı her zaman bir ve beraber olacağız. Eren yavrumuz hayattayken, “Biri de çıkıp iyi ki varsın Eren demiyor” demişti. Şimdi bütün Türkiye, hatta dünyanın dört bir köşesindeki dostlarımız O’na dua ediyor, iyi ki varsın diyor. Ömer Halisdemirler, Erenler, Ferhat Gedikler, Fethi Sekinler olduğu müddetçe Türkiye’yi bölmek isteyen şer odakları asla başarılı olamayacak ve başarılı olmalarına izin vermeyeceğiz. Başta Eren yavrumuz olmak üzere şehitlerimizin kanını yerde bırakmadık, bırakmayacağız. Biz bu topraklarda şehitlerimizle beraber yaşıyoruz, beraber yaşayacağız” dedi.

Haber: Özgür Kocaeli