SİYASET Haber Girişi : 02 Mart 2023 09:32

Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Şahin Talus açıklama yaptı

Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Şahin Talus yaptığı açıklamada ;

"Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın şahsıma tevdi ettiği AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı görevime başlarken, öncelikle bugüne kadar görev almış tüm il başkanlarımıza, bu mukaddes görevi devraldığım önceki dönem İl Başkanımız Sayın Mehmet Ellibeş’e ve aday olan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. 

Birlik ve beraberliği ile bugüne kadar Türkiye’ye örnek olmuş, her seçimde ülkesine ve milletine sevdasını göstermiş Kocaeli Teşkilatına hizmet etme fırsatını bize nasip eden Allah’a şükrediyorum.

Büyük bir sorumluluk

Halkımıza hizmet noktasında çok onurlu ve önemli bir yer olarak gördüğüm bu görevin aynı zamanda ne büyük bir sorumluluk olduğunu da çok iyi biliyorum. Bu nedenle içinden geçtiğimiz bu hassas dönemi de gözönünde bulundurarak şimdi konuşma değil, çok ama çok çalışma zamanıdır diyorum.

Milletimizin sesi, iradesi, gücü olacağız

Ülkemizi derinden sarsan asrın felaketinin yaralarını biran önce sarmak ve milletimizi refaha kavuşturmak, kalkınma hamlelerimizi sürdürerek dünyanın gözbebeği haline getirmek için durmadan, yorulmadan çalışacak; 14 Mayıs’ta gerçekleşecek seçimde tarihi oyla yeniden milletimizin sesi, iradesi, gücü olacağımızı belirtiyorum.

Sayın Cumhurbaşkanımız da bu inançla tüm teşkilatımıza ve Kocaelili hemşehrilerimize en kalbi sevgi ve muhabbetlerini iletmiştir. Bu vesile ile depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımızı bir kez daha rahmetle anıyor, yaralılara acil şifalar diliyorum. 

Bizlere kutlama için çiçek ya da hediye göndermeyi düşünen gönül dostlarımızdan, bunun yerine depremzedelerimiz için bağış yapmalarını istirham ediyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun."