SİYASET Haber Girişi : 16 Nisan 2022 12:28

Ak Parti Kandıra birlikte iftar yaptı

Ak parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez'in ev sahipliğinde Namazgah Kültür merkezinde düzenlenen iftara Ak Partililer yoğun ilgi gösterdi.

Ak parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez'in ev sahipliğinde Namazgah Kültür merkezinde düzenlenen iftara Ak Partililer yoğun ilgi gösterdi. 

 

Ramazan ayı dolayısıyla her gün bir başka mahallede iftar programlarının devam ettiği Kandıra'da dün akşam AK Parti Kandıra İlçe Başkanlığı bir organizasyon düzenledi.

Namazgah kültür merkezindeki iftara katılım son derece yoğun oldu. İlçe Başkanı Erol Ölmez ve yönetiminin ev sahipliğinde gerçekleşen iftar programına Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Nilgün Gürcan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı , il ve ilçe yöneticileri, ana kademe, kadın kolları ve gençlik kolları yöneticileri, geçmiş dönem belediye başkanları, meclis üyeleri ve mahalle başkanları da katıldı.

Programda açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Erol Ölmez, “Siz değerli teşkilat üyelerimiz ve davamıza gönül vermiş dostlarımızla Ramazan ayında bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Rabbim hepimizin Ramazan ayını mübarek etsin” diyerek katılımcılara hayırlı iftarlar diledi. Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan da birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, “AK davamıza gönül veren teşkilatlarımızla bir aradayız. Hep birlikte bugüne dek olduğu gibi bundan sonra da Kandıramıza değer katan çalışmalara imza atmaya devam edeceğiz” dedi.

 

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz iftar programında kısa bir konuşma yaptı. Yılmaz hayırlı iftarlar temennisinde bulundu. İftar programında son konuşmayı yapan İl Başkanı Mehmet Ellibeş programı düzenleyen Kandıra teşkilatına teşekkür etti Ellibeş, tüm katılımcıların Ramazan ayını tebrik etti.İftar öncesi tüm masaları tek tek dolaşan Ellibeş ve Ölmez davetlilere hayırlı iftarlar diledi.

TERAVİH SONRASI GENÇLERLE BULUSMA

İftar yemeğinin ardından ilçedeki kahvehaneleri ziyaret eden Ak parti heyeti vatandaşlarla sohbet ettiler. Sonrasında Kandıra Çarşı Camiinde kılınan Teravih namazının ardından Pasha Cafede gençler ile bir araya geldiler. Gençler ile yapılan sohbetin ardından hatıra fotoğrafı çektiren il başkanı Mehmet Ellibeş ve Kocaeli milletvekili Mehmet Akif Yılmaz Kandıra'dan ayrıldı.