SİYASET Haber Girişi : 28 Eylül 2021 10:28

AK Parti 107. Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı Yoğun Katılım İle Yapıldı

AK Parti’de yoğun teşkilat çalışmaları 107. Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı ile devam ediyor.

AK Parti’de yoğun teşkilat çalışmaları 107. Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı ile devam ediyor. AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş ve il yöneticilerinin ev sahipliğindeki toplantı ana konuk AK Parti Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş ile Kocaeli Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.

 

AK Parti Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş dün tüm gününü Kocaeli’ye ayırdı. Kurtulmuş önce sabah Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesinin açılışına katıldı. Daha sonra Kocaeli Valiliğine geçen Kurtulmuş oradan da Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileriyle bir araya geldi. Buradan sonra da Kocaeli Bölgesi Müsilaj Sorunlarını havadan inceleyen Kurtulmuş daha sonra Ak Parti Kocaeli İl Başkanlığını ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığını ziyaret etti.

 

YOĞUN KATILIM

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş ve il yönetimin ev sahipliğinde gerçekleştirilen danışma kurulu toplantısına Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’un yanı sıra AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Emine Zeybek, Fikri Işık, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Mehmet Akif Yılmaz, İlyas Şeker ve Sami Çakır, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Cumhurbaşkanlığı Etik Kurulu üyesi İbrahim Karaosmanoğlı, İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Özdemir, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Baki Özdemir, Önceki Dönem İl Başkanları Şemsettin Ceyhan ve Mahmut Civelek, ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları ve ilçe yöneticileri ile yüzlerce partili katıldı.