Advert

Başkan Ölmez'den Tarım ve Ormancılık Bakanı Bekir Pakdemirli'ye Ziyaret

Ak Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez tarımdan sorumlu ilçe başkan yardımcısı ve ziraat odası temsilcisinden oluşan bir heyet eşliğinde Tarım ve Ormancılık Bakanı Bekir Pakdemirli'yi ziyaret ettiler.

Başkan Ölmez'den Tarım ve Ormancılık Bakanı Bekir Pakdemirli'ye Ziyaret
Başkan Ölmez'den Tarım ve Ormancılık Bakanı Bekir Pakdemirli'ye Ziyaret Admin

Ak Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez tarımdan sorumlu ilçe başkan yardımcısı ve ziraat odası temsilcisinden oluşan bir heyet eşliğinde Tarım ve Ormancılık Bakanı Bekir Pakdemirli'yi ziyaret ettiler. 

Kocaeli milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu ve Emine Zeybek ile Tarım Bakanı,Meclis tarım komisyonu başkanı ve bitkisel üretim genel müdürüyle buluşan heyet bu buluşmada  Kandıra tarımını konuşarak Kandıra'daki tarım ve hayvancılık faaliyetleri hakkındaki bilgileri Tarım ve Ormancılık Bakanı Bekir Pakdemirli'ye  aktarma şansını buldular. 

Fındık kalitesinin yükseltilmesi bitkisel üretim ve keten konusunda ki projeler değerlendirildi. Kocaeli büyükşehir belediyesininde üretimini desdeklediği  bu 3 ürün grubu önümüzdeki günlerde öne çıkacak.Her daim üreticinin yanında olan onların sorunlarına çözüm üretmeye çalışan Ak Parti Kandıra ilçe Başkanı Erol Ölmez ve yönetiminin tüm kurumlarla ortak hareket ederek sorunları ve projeleri direk Tarım ve Ormancılık Bakanına aktarması Kandıra tarımı için olması yapılan yerinde bir görüşme. Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin Tıbbi aromatik bitki projesininde konuşulduğu bu görüşme  Kandıra'da yeni adımların bereket getireceğini gösteriyor.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kandıra Yolunda Dehşet
Kandıra Yolunda Dehşet
12 İlçede 74 noktaya KocaeliKart istasyonu kuruldu
12 İlçede 74 noktaya KocaeliKart istasyonu kuruldu