Reklamı Geç
Advert
Advert

Kandıralılar'dan Örnek Davranış

Kandıra Döngelli Mahalle Muhtarı Barış Yaşar’ın babası Necmi Yaşar sosyal medya hesabından çağrı yaparak, kimsesi olmayan ya da evlatlarının yanında diken üstünde duran yaşlılara boş olan dairesini ücretsiz olarak verebileceğini ve ihtiyaçlarını da kendisinin karşılayacağını duyurdu, Kandıra Gençlik Spor ilçe müdürlüğü çalışanı İlker Uz ise sosyal medya hesabından boş olan evinde 10 yaşlıyı misafir edebileceğini paylaştı.

Kandıralılar'dan Örnek Davranış
Kandıralılar'dan Örnek Davranış Admin

Kandıra Döngelli Mahalle Muhtarı Barış Yaşar’ın babası Necmi Yaşar  sosyal medya hesabından çağrı yaparak, kimsesi olmayan ya da evlatlarının yanında diken üstünde duran yaşlılara boş olan dairesini ücretsiz olarak verebileceğini ve ihtiyaçlarını da kendisinin karşılayacağını duyurdu, Kandıra Gençlik Spor ilçe müdürlüğü çalışanı İlker Uz ise sosyal medya hesabından boş olan evinde 10 yaşlıyı misafir edebileceğini paylaştı.

Muhtar Yaşar’ın “İste ben böyle bir babanın oğluyum... Daima bana hep nasihatleriyle ve davranışlarıyla örnek olan, bana bu güne kadar pusula olan BABAM'la gurur duyuyorum. Biz senden razıyız ALLAH da senden razı olsun” anonsu ile paylaştığı, Necmi Yaşar’a ait iletide şu ifadeler yer aldı: “Selamünaleyküm Arkadaşlar. Sağda solda kimsesi olmayan veya oğlunun veya kızının yanında sığıntı gibi yaşayıp da evlerinde diken üstünde duran yaşlılar varsa lütfen bana yönlendirin. Bir dairem boştur, orada ücretsiz kalabilirler ve ihtiyaçlarını da ben karşılayacağım. Teşekkürler. Tel: 0530 920 65 99.”

Kandıralı Necmi Yaşar ve İlker Uz'a bu örnek davranışlarından dolayı teşekkür ediyoruz.. 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Katırcıoğlu'ndan Önemli Ziyaretler
Katırcıoğlu'ndan Önemli Ziyaretler
Mehteran takımı İstanbul’un fethi için yürüdü
Mehteran takımı İstanbul’un fethi için yürüdü