Advert

Onlar Bizim İçin Görev Başındalar Sende Lütfen Onlar İçin Evde Kal

Koronavirüs salgınına karşı 7 gün 24 saat görev başında olan Kandıra Devlet hastanesi ve Kandıra Belediyesi personellerinin paylaştığı, "Biz sizin için burada kalıyoruz, sen de bizim için lütfen evde kal" dövizleri ile yaptıkları sosyal medya paylaşımı büyük ilgi gördü.

Onlar Bizim İçin Görev Başındalar Sende Lütfen Onlar İçin Evde Kal
Onlar Bizim İçin Görev Başındalar Sende Lütfen Onlar İçin Evde Kal Admin

Koronavirüs salgınına karşı 7 gün 24 saat görev başında olan Kandıra Devlet hastanesi  ve Kandıra Belediyesi personellerinin  paylaştığı, "Biz sizin için burada kalıyoruz, sen de bizim için lütfen evde kal" dövizleri ile yaptıkları sosyal medya paylaşımı büyük ilgi gördü.

Kimi zaman ameliyatta, kimi zaman acil serviste... Sağlık çalışanları, dünyada hızla yayılmaya devam eden koronavirüs salgınına karşı 7/24 görev başında.

Doktor, hemşire ve hasta bakıcılarından oluşan ekip bu kez koronavirüs vakalarına karşı evde kalmanın önemine dikkat çekti.

Kandıra Devlet hastanesi sağlık çalışanları, açtıkları dövizlerle birlikte, 'evde kal ' çağrısında bulundu.

"Biz sizin için burada kalıyoruz,sende bizim için lütfen evde kal." dövizleri ile çekilen fotoğrafı paylaşan sağlık çalışanları Kandıra halkına evde kalmaları konusunda çağrıda bulundu.

BİR ÇAĞRI'DA KANDIRA BELEDİYE PERSONELLERİNDEN 

Kandıra Belediyesi Temizlik ekipleride Koronavirüse karşı önlem amaçlı dezenfekte çalışmalarını aralıksız sürdürürken personeller tam techizatlı olarak ellerinde dövizlerle " Biz senin için buradayız sende bizim için evde kal " mesajını sosyal medya hesaplarından paylaştılar. 

Tüm Dünya'nın nasıl bir salgınla uğraştığını her saat başı televizyonlarda izlerken bizim yapmamız gerekenin sadece evde kalmak olduğunu unutmayalım. Bu virüsün kimden nasıl geleceğini anlayamayız o yüzden kendimizi düşünmüyorsak bile evdeki eşlerimizi,çocuklarımızı,kardeşlerimizi, anne ve babalarımızı düşünelim ve bu çağrıya kulak verelim. Evde kalmak bize çok şey kaybettirmez ama dışarıda kaldığımız zaman kaptığımız virüsü sevdiklerimize bulaştırdığımızda işte o zaman en değerlilerimizi kaybetme ihtimalimiz var. İşte sırf bu yüzden #EVDE KAL

 

Onlar Bizim İçin Görev Başındalar Sende Lütfen Onlar İçin Evde Kal kandıra belediyesi kandıra devlet hastanesi evde kal koronavirüs covid19
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ön muhasebe elemanı aranıyor
Ön muhasebe elemanı aranıyor