Advert

Çöp Tesisi Ne Akçakese'ye Nede Babaköy'e YAPILMAYACAK

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi çöp tesisi için yer olarak Kandıra Akçakese’yi belirlenmişti. Belirlenen yer bölge halkı tarafından büyük tepki ile karşılandı. Akçakese’ye yapılması planlan tesisin yeri değişti.

Çöp Tesisi Ne Akçakese'ye Nede Babaköy'e YAPILMAYACAK
Çöp Tesisi Ne Akçakese'ye Nede Babaköy'e YAPILMAYACAK Admin

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi çöp tesisi için yer olarak Kandıra Akçakese’yi belirlemişti. Belirlenen yer bölge halkı tarafından büyük tepki ile karşılandı. Akçakese’ye yapılması planlan tesisin yeri değişti.Çöp tesisinin yeri değişmesine değişti fakat bu kez ortaya atılan iddialar ise trajıkomik cinstendi.

Bazı haber siteleri çöp tesisinin Kandıra Babaköy'e yapılacağını yazdı , hal böyle oluncada ortalık bir anda karıştı.Konu ile ilgili yaptığımız araştırmalarda çöp tesisinin ne Akçakese köyüne nede Babaköyüne yapılmayacağını öğrendik.

O TAŞ OCAĞINA ÇÖP TESİSİ YAPILACAK
Kuzey Marmara Otoyolu’nun bir bölümüne malzeme vermekle sınırlı olarak  Karayollarına tahsis edilen 13 hektarlık taşocağı alanı açıldı. Kocaeli Valiliği, bu taş ocağının otoyolun tamamlanmasının ardından ruhsatının iptal edileceğini açıklamıştı. O taş ocağı artık çöp tesisinin yeri olarak kullanılacak. O tesisin İzmit Kargaköy yakınlarındaki taşocağı olduğu söyleniyor..

çöp tesisi akçakese babaköy büyükşehir kandıra
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ön muhasebe elemanı aranıyor
Ön muhasebe elemanı aranıyor