Advert

Kandıra'ya Bir Anaokulu Daha Yapılacak

Kandıra'da uzun yıllardır manifaturacılık yapan İsmail Akalın ve amcası Ahsen Akalın, Kandıra'da Anaokulu yapılması için Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy ile görüştü

Kandıra'ya Bir Anaokulu Daha Yapılacak
Kandıra'ya Bir Anaokulu Daha Yapılacak Admin

Kandıra'da uzun yıllardır manifaturacılık yapan  İsmail Akalın ve amcası Ahsen Akalın, Kandıra'da Anaokulu yapılması için Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy ile görüştü.

Akdurak Mahallesi'nde bulunan Kandıra Anadolu Lisesinin önündeki arazinin İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nden tahsis edilerek okulun maliyetinin yüzde 50'sini Akalın Ailesi adına Ahsen Akalın tarafından üstlenmesi görüşülerek İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy ve Akalın Ailesi arasında protokol imzalandı. 

PERİHAN-AHSEN AKALIN ANAOKULU 

Kocaeli’ne hatta Türkiye'ye örnek olacak bu bağış için Akalın ailesine teşekkür eden Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, eğitime verdikleri destekten ötürü kendilerini tebrik etti. Önümüzdeki ay yapımına başlanacak olan okul tek katlı olmak üzere 400 metrekare alandan oluşacak. 5 yaş grubu okul öncesi öğrencilerine eğitim verilecek okulun ismi ise Perihan-Ahsen Akalın Anaokulu olacak. 

kandıra anaokulu akalın
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Katırcıoğlu'ndan Önemli Ziyaretler
Katırcıoğlu'ndan Önemli Ziyaretler
Mehteran takımı İstanbul’un fethi için yürüdü
Mehteran takımı İstanbul’un fethi için yürüdü