Advert

Kandıra Anadolu Lisesi Dünya'ya Açılıyor

Kandıra Anadolu Lisesi etwinnning proje kapsamında Ağrı İlimizde bulunan Ağrı Türk Telekom Sosyol Bilimler Lisesi ile ortaklaşa çalışma başlattı.

Kandıra Anadolu Lisesi Dünya'ya Açılıyor

Kandıra Anadolu Lisesi  etwinnning proje kapsamında Ağrı İlimizde bulunan Ağrı Türk Telekom Sosyol Bilimler Lisesi ile ortaklaşa çalışma başlattı.

Ulusal bazda başlatılan bu çalışma sonrası Erasmusplus projesi entegrasyonuyla beraber Dünya’ya açılmaya planlamaktadır.Romanya,Macaristan,İtalya,Yunanistan ülkelerinde teklifler gelmiş olup,Kandıra Anadolu Lisesi tarafından değerlendirilmektedir.Bizde Kandıra Burada ailesi olarak Kandıra Anadolu Lisesi Yönetimine,Kandıra Anadolu Lisesi Öğretmenlerine ve öğrencilerine bu özverili çalışmalarından dolayı tebrik ediyoruz.

eTwinning, Avrupa’daki okullar için oluşturulmuş bir topluluktur. … Merkezi Destek Servisi, Avrupa’daki okullar, öğretmenler ve öğrenciler için eğitimi geliştiren 34 Avrupa Eğitim Bakanlığının uluslararası işbirliğinden oluşan European Schoolnet tarafından yönetilmektedir.

eTwinning, Bilgi ve İletişim Teknolojileri (BİT) kullanımıyla okullar için destek, araç ve hizmetler sağlayarak Avrupa’daki okullar arası işbirliğini teşvik eder. Ayrıca; eTwinning, eğitimciler için sürekli çevrimiçi Mesleki Gelişim için ücretsiz fırsatlar da sunmaktadır.

2005 yılında Avrupa Komisyonunun e-öğrenme Programının ana hareketi olarak başlatılan eTwinning, 2014 yılından bu yana AB Eğitim, Öğretim, Gençlik ve Spor program olan Erasmus+‘a, sıkı bir şekilde entegre edilmiştir.

Kandıra Anadolu Lisesi Dünya'ya Açılıyor
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kandıra-Kaynarca yolu yapım ihalesi tamamlandı.
Kandıra-Kaynarca yolu yapım ihalesi tamamlandı.
Kandıra Yolu İhalesi Yapıldı
Kandıra Yolu İhalesi Yapıldı
pendik escort