Advert

Güzel Yürekli İnsanlar Özel Öğrencilerle Bir Gün Geçirdi

3 Aralık Dünya Engelliler günü münasebeti ile Zafer ilkokulu özel eğitim sınıfının organize ettiği Benimle Birgün Geçirirmisin? etkinliğinde ilçe protokolü özel öğrenciler ile güzel bir gün geçirdiler.

Güzel Yürekli İnsanlar Özel Öğrencilerle Bir Gün Geçirdi
Güzel Yürekli İnsanlar Özel Öğrencilerle Bir Gün Geçirdi Admin

3 Aralık Dünya Engelliler günü münasebeti ile Zafer ilkokulu özel eğitim sınıfının organize ettiği Benimle Birgün Geçirirmisin? etkinliğinde ilçe protokolü özel öğrenciler ile güzel bir gün geçirdiler.

Etkinlik ile ilgili açıklama yapan Kandıra Zafer ilkokulu müdürü Faruk Özaydın ; " 3 Aralık Dünya engelliler günü aslında bir gün değil hergün,onları Hayatın kenarında bırakmayın Hayata katın, hepimiz bir engelli adayıyız şunu unutmayalım ki en büyük engel sevgisizliktir, bu güzel ve özel günde bizleri yanlız bırakmayan İlçe Milli Eğitim şube müdürü İbrahim Emre, SGK müdürü Mehmet Sarı, Kandıra Devlet Hastanesi Başhekimi Bülent Uysal, İsu Kandıra şube müdürü Hakan Kocatürk, Halk Bankası müdürü Alper Cem Berber, Ziraat odası başkanı Erdal Çetin, Gençlik spor ilçe müdürü Ercan Güneş,  Tek çatı engelliler ve dayanışma derneği yönetimi, Eğitim Birsen sendikası ilçe başkanı Tayfun Eski, Kandıraspor kulüp başkanı Hüseyin Akın, İHH Kandıra temsilcisi Muhammet Buruş, Halk eğitim merkesi müdürü Ayhan Kazancı, okul müdürlerimiz Mustafa Kızmaz, Serhat Özkaya ve Selahattin Kurtboğan'a Zafer ilkokulu özel eğitim sınıfı olarak düzenlemiş olduğumuz "Benimle Birgün Geçirismisin ?" etkinliğinde bizlerle birlikte olmalarından dolayı bu güzel yürekli katılımcılara teşekkür ediyorum" dedi.

Etkinik boyunca özel öğrenciler ile birlikte olan kurum amirleri ve Sivil Toplum kuruluşları başkanları onlarla birlikte resim yaptılar ve yaptıkları resimleri boyadılar. Günün sonunda etkinliğe katılan katılımcılar ile birlikte hatıra fotoğrafı çekildi.

 

Güzel Yürekli İnsanlar Özel Öğrencilerle Bir Gün Geçirdi
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ön muhasebe elemanı aranıyor
Ön muhasebe elemanı aranıyor