Advert

Dernek Başkanlarından Başkan Turan’a Ziyaret

Kocakaymaz Köyü Güzelleştirme ve Yaşatma Derneği Başkanı Bünyamin Erarslan ve dernek yöneticileri ile Kocaeli Genç Kandıralılar Derneği yönetimi, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ı ziyaret etti.

Dernek Başkanlarından Başkan Turan’a Ziyaret
Dernek Başkanlarından Başkan Turan’a Ziyaret Admin

Kocakaymaz Mahalle Muhtarı Mehmet Öz, Kocakaymaz Köyü Güzelleştirme ve Yaşatma Derneği Başkanı Bünyamin Erarslan ve dernek yöneticilerini, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan'ı ziyaret etti. Dernek faaliyetleri hakkında bilgi veren heyet, Turan’a derneklerine ve mahallelerine verdiği destek için teşekkür etti. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Turan, “Muhtarlarımız ve o mahallede yaşayan Dernek Başkanları ve Yöneticilerimiz ile her ortamda bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. Biz belediye olarak hizmet ayrımı yapmadan elimizden geldiğince her mahalleye eşit mesafede hizmet götürme anlayışı içerisindeyiz" diye konuştu.
 

Yönetim kurulu adına desteklerinden dolayı Turan’a teşekkür eden Kocakaymaz Güzelleştirme ve Yaşatma Derneği Başkanı Bünyamin Erarslan’da “Sizden gördüğümüz yakınlıktan çok memnunuz. Bu ülke hepimizin hep beraber yaşamaya devam edeceğiz. Bizler de yaşadığımız kente daha fazla katkı sunacağız" dedi. 

Kocaeli Genç Kandıralılar Derneği yönetimi, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ı ziyaret etti.

Ziyarette genç yöneticiler ile tek tek selamlaşarak fikir alışverişinde bulunan aynı zamanda dernek çalışmaları ile alakalı da bilgiler alan Başkan Turan, “ Kardeşlik içerisinde dayanışmayı sağlayan Genç Kandıralılar Derneğimizin Başkanı Nurullah Özer başta olmak üzere tüm yönetim kuruluna çalışmalarında başarılar dilerim. Kandıra’mız için her daim fikir alışverişinde bulunup hemşerilerimizi en güzeliyle buluşturmak için var gücümüzle gayret göstermeye devam edeceğiz. STK’larımız ile her zaman uyum içerisinde çalışarak hemşehrilerimize en güzel hizmeti verebilmek adına canla başla çalışacağız.” dedi.

Genç Kandıralılar Derneği Başkanı Nurullah Özer de bu güzel dileklerinden ve desteklerinden dolayı Başkan Turan’a teşekkürlerini iletti.

Ziyaret hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

Dernek Başkanlarından Başkan Turan’a Ziyaret
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ön muhasebe elemanı aranıyor
Ön muhasebe elemanı aranıyor