Advert

Muhtar Barış Yaşar'dan Teşekkür Yemeği

İlçemiz Döngelli mahallesi muhtarı Barış Yaşar mahallesine yapılan yatırımlar ve hizmetler için teşekkür yemeği düzenledi.

Muhtar Barış Yaşar'dan Teşekkür Yemeği
Muhtar Barış Yaşar'dan Teşekkür Yemeği Admin

İlçemiz Döngelli mahallesi muhtarı Barış Yaşar  mahallesine yapılan yatırımlar ve hizmetler için teşekkür yemeği düzenledi.

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Döngelli mahalle muhtarlığına seçilen Barış Yaşar göreve geldiği günden bu güne mahallesi için elinden geleni yapıyor. Mahallesinde yapılan yatırımlar için var gücüyle çalışan ve aldığı hizmetler için  kurum amirlerine teşekkür yemeği düzenleyen muhtar Barış Yaşar geçtiğimiz hafta Muhtarlık işleri dairesi başkanı  Lütfi EFİL , Kırsal Hizmetler Şube Müdürü Numan BALABAN , İsu Kandıra Şube Müdürü Hakan Kocatürk , İsu Kandıra Şantiye şefi İhlas İlteriş Demir , Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Şube Müdürü Erhan Öztürk ve İsu Kandıra şube müdürlüğü personellerini mahallesinde ağırladı.

Misafirlerine mancarlı pide , köy lokumu ve köy tavuğunun yer aldığı muhteşem lezzetler sunan Muhtar Barış Yaşar " mahallem adına yapmış olduğunuz hizmetler ve yatırımlar için teşekkür ederim Kocaeli Büyükşehir Belediyemiz ve Büyükşehir Belediyemize bağlı kurumlarımız sayesinde mahallemizin her türlü ihtiyacını karşılıyoruz, mahallemizde herhangi bir sıkıntımız olduğunda sizlerin kapısını rahatlıkla çalabiliyor ve sıkıntılarımız çözüm buluyoruz. Bu gün sizleri ağırlamaktan mutluluk duyuyorum" dedi.

 

Muhtar Barış Yaşar'dan Teşekkür Yemeği
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ön muhasebe elemanı aranıyor
Ön muhasebe elemanı aranıyor