Advert

Emekli İtfaiyecilere Plaket

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, vatandaşın canını malını kendi canından üstün tutan ve hiç bir fedakarlıktan kaçınmayan itfaiye personeliyle buluştu

Emekli İtfaiyecilere Plaket
Emekli İtfaiyecilere Plaket Admin

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, vatandaşın canını malını kendi canından üstün tutan ve hiç bir fedakarlıktan kaçınmayan itfaiye personeliyle buluştu. Başkan Turan; birliktelikte, 28 yıl Kandıra Bölgesinde alın teri dökerek, hizmet vermiş Nurol Yener ve Hüseyin Okumuş’a emeklilik hayatında başarılar dileyerek, plaket taktim etti.

İtfaiye binasında gerçekleştirilirken programa, KBB İtfaiye Dairesi Başkanlığı Müdahale Şube Müdürü Kadir Köktürk, Kandıra İtfaiye Grup Amiri Aydın Kardaş ve itfaiye personelleri katıldı. Tüm personeller ile tek tek tokalaşarak hal hatır soran Başkan Turan, ardından itfaiye personelleri ile birlikte sohbet ederek çay içti.

“Burada sizlerle birlikte bir arada olmaktan mutluyum” diyen Başkan Turan; “28 yıl kandıra bölgesinde alın teri dökerek, gayretli ve özverili çalışmalarından dolayı emekliye ayrılan İtfaiye personellerimize emeklilik hayatlarında başarılar diliyorum. Bu mesleğe yıllarını vererek emekli olmuş değerli büyüklerimizi her zaman aramızda görmek bizler için ayrı bir onurdur. Halkımızın can ve mal güvenliği için her türlü tehlikeyi göze alarak bu iş için canınızı ortaya koyuyorsunuz. Bütünlük ve uyum içinde halkımıza hizmet veriyorsunuz. Bu güzel organizasyonu gerçekleştirerek bizleri de davet ettiğiniz için teşekkür ediyor, sizlere kazasız, belasız görevler diliyorum.” dedi.

Emekli İtfaiyecilere Plaket
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaeli’nin plajlarında 6 Mavi Bayrak bu yıl da dalgalanacak
Kocaeli’nin plajlarında 6 Mavi Bayrak bu yıl da dalgalanacak
Sivrisineksiz bir yaz için mücadele sürüyor
Sivrisineksiz bir yaz için mücadele sürüyor