Advert

Başkan Turan Orhan Mahallesini Dinledi

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, her fırsatta hemşehrileri ile bir araya gelerek, mahalle buluşmalarına devam ediyor.

Başkan Turan Orhan Mahallesini Dinledi

Mahalle sakinlerini dinleyen ve mahalle buluşmalarının ilçede devam edeceğini söyleyen Başkan Turan, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Mahalle buluşmasına muhtar Olcay Ersoy, mahalle esnafları ve mahalle sakinleri katıldı.

Kandıra Belediyesi Namazgah Kültür Merkezinde gerçekleşen programda, toplantı öncesi konuşan Başkan Turan, seçildiği günden itibaren mahalleye yapılan ve yapılması planlanan hizmet ve çalışmalardan bahsetti. Başkan Turan, "Bütün mahallelerimize ulaşmayı ve mahalle sorunlarına çözüm bulmaya gayret ediyoruz. Mahallemizde tüm vatandaşlarımız tarafından beklenen uzun yıllar çözüme kavuşamayan Orhan Mahallesi İmar Sorunu bildiğiniz üzere neticeye ulaştı. Kandıra Belediyesi olarak mahallede bulunan imar yollarını açarak, mahallemizi genişletmek ve mahallemize güzel hizmetler yapmanın gayreti içerisindeyiz. Mahallemizdeki eksiklikleri biliyoruz, kalıcı çözümler üretmek için çalışıyoruz." dedi.

Başkan Adnan Turan, konuşmasının ardından mahalle sakinlerinin değerlendirmelerini dinledi. İstek ve taleplerle ilgili anında talimat vererek çözümünü sağlayan Başkan Adnan Turan, hemşehrilerinin önerilerini de not alarak değerlendireceklerini kaydetti.

Başkan Turan Orhan Mahallesini Dinledi
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kandıra Ziraat Odasından Eğitim Semineri
Kandıra Ziraat Odasından Eğitim Semineri
Kandıra’da Şiir Akşamları Devam Ediyor
Kandıra’da Şiir Akşamları Devam Ediyor
pendik escort