Advert

Kandıra’da 'Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın' Programı Düzenlendi

Kandıra Sağlık Ocağı önünde, İçişleri Bakanlığı tarafından başlatılan 'Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın' kampanyası kapsamında etkinlik gerçekleştirildi. Etkinliğe destek veren Kaymakam Ünal ve Başkan Turan öğrenciler ile birlikte sürücülere yaya önceliği için uyarılarda bulundular

Kandıra’da 'Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın' Programı Düzenlendi
Kandıra’da 'Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın' Programı Düzenlendi Admin

Kandıra’da "Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın" etkinliği gerçekleştirildi. İçişleri Bakanlığı tarafından başlatılan " Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın" kampanyası kapsamında düzenlenen etkinliğe Kandıra Kaymakamı Mehmet Ünal, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, İlçe Emniyet Müdürü V. Coşkun Kartal, Kandıra İlçe Jandarma Komutanı V. J.Kd.Bşçvş. Mahmut Aydınlıoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Özkan, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Damla Tosun, M.Kazım Dinç Kandıra Devlet Hast. Başhekimi Dr. Bülent Uysal, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Basri Uslu, Gençlik Spor İlçe Müdür V. Ercan Güneş, okul müdürleri ve öğrenciler katıldı. Ellerindeki pankartlarla yaya geçidinden geçen öğrenciler ve ilçe protokolü sürücülere yayaların önceliği hakkında uyarılarda bulundu.


Yaya geçidinde duran sürücülerle konuşan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, "Bugün okullarımızla beraber Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi Kandıra’mızda da yayalar öncelikli projesi kapsamında bir etkinlik yapıyoruz. Yaya geçidinde duran, duyarlı, emniyet kemerini takan, kırmızı ışıkta duran, kurallara uyan şoförlere her zaman ihtiyacımız var. " dedi.


Kandıra’da 'Öncelik Hayatın Öncelik Yayanın' Programı Düzenlendi
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Katırcıoğlu'ndan Önemli Ziyaretler
Katırcıoğlu'ndan Önemli Ziyaretler
Mehteran takımı İstanbul’un fethi için yürüdü
Mehteran takımı İstanbul’un fethi için yürüdü