Advert

İlçe Stadında Hoş Olmayan Manzara

İlçemizin ilk ve tek stadı olan Kandıra Mehmet Sarıcan ilçe stadının 2018 yılında zemini değiştirilmiş ve bakımı yapılmıştı,bir çok il ve ilçenin bu donanımda sahip stadı yokken maalesef bizler stadımıza sahip çıkmıyoruz.

İlçe Stadında Hoş Olmayan Manzara
İlçe Stadında Hoş Olmayan Manzara Admin

İlçemizin ilk ve tek stadı olan Kandıra Mehmet Sarıcan ilçe stadının 2018 yılında zemini değiştirilmiş  ve bakımı yapılmıştı,bir çok il ve ilçenin bu donanımda sahip stadı yokken maalesef bizler stadımıza sahip çıkmıyoruz. 

Kandıra'nın amatör futbol takımlarının antrenman yaptığı,Kandıra’da yaşayan bir çok vatandaşımızın spor yaptığı, çocuklarımızın oyunlar oynadığı Kandıra Stadı’nda  kimliği belirsiz kişiler tarafından  akşam saatlerinde tribünlerden seyirci koltukları yerinden sökülerek saha içerisine getirildi,daha sonra kendilerinden kalan çöpleri ve koltukları stad içerisinde bırakarak stadı terkettiler. Stada spor yapmaya gelen vatandaşlarımızın karşılaştığı bu çirkin manzara karşısında bu eylemi gerçekleştirenlere masada kursaydınız bari demekten kendimizi alamıyoruz.

İlçe Stadında Hoş Olmayan Manzara
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ön muhasebe elemanı aranıyor
Ön muhasebe elemanı aranıyor