Advert

Radiye Sezer Katırcıoğlu, Kandıra’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Kandıra’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Radiye Sezer Katırcıoğlu, Kandıra’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.
Radiye Sezer Katırcıoğlu, Kandıra’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Admin

AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Kandıra’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Öncelikle Kandıra İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ederek Başkan Erol Ölmez ile istişarelerde bulunan Katırcıoğlu, ardından Kandıra Kaymakamı Mehmet Ünal’ı, Kandıra Ziraat Odası Başkanı Erdal Çetin’i, Kandıra BUFFA Manda Çiftliği yöneticileri Niyazi Yelkencioğlu ve Ömer Aral'ı ziyaret etti.

AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez ve ilçe yöneticileri ile birlikte Çerçilli Mahallesi’nde kurulan Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Fındık Alım Merkezini de ziyaret eden Katırcıoğlu, yetkililerden bilgi aldıktan sonra şalvarını giyerek fındık tarlasına indi. Tarlasında fındık toplayan üreticiler ve işçiler ile birlikte fındık toplayan Katırcıoğlu, halk tarafından büyük ilgiyle karşılandı.

 

 

Samimi tavırlarıyla herkesin beğenisini kazanan Katırcıoğlu, ardından Çakırcaali mahallesi Kayalar mevkiinde Turgay ve Yalçın Varol kardeşlere ait  karpuz tarlasına da girerek Kandıra’nın meşhur karpuzunu topladı. Bölge sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan Katırcıoğlu, çiftçilerle sohbet ederek bol ve bereketli kazançlar diledi.

Günün sonunda Kerpe esnafını ziyaret eden Radiye Sezer Katırcıoğlu ve heyet Kerpe esnafına hayırlı ve bol kazançlar diledi.

Radiye Sezer Katırcıoğlu Kandıra’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaeli’nin plajlarında 6 Mavi Bayrak bu yıl da dalgalanacak
Kocaeli’nin plajlarında 6 Mavi Bayrak bu yıl da dalgalanacak
Sivrisineksiz bir yaz için mücadele sürüyor
Sivrisineksiz bir yaz için mücadele sürüyor