Advert

Başkan Ölmez'den 18.Yıl Mesajı

Ak Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez Ak Partinin kuruluşunun 18. yılına özel bir mesaj yayınladı.

Başkan Ölmez'den 18.Yıl Mesajı
Başkan Ölmez'den 18.Yıl Mesajı Admin

Ak Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez  ;

"Cumhurbaşkanımız genelbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 18 yıl önce yakılan Ak parti meşalesi milletin gücüyle bugün 18 yaşında. 

Cumhuriyetimiz 100 yaşına doğru ilerlerken 1071 de Alparslan tarafından açılan Anadolu kapıları 1453 de Fatih’le çağ kapatıp çağ açan 1923 de Atatürk ile yeniden hakimiyetine kavuşan  2001 de  Recep Tayyip Erdoğan la dirilişle  geçen Türkiyemiz  Ak partimizle 2023 de de dünya medeniyetlerinin en önünde yerini alarak mazlumların sesi olmaya devam edecektir.

Kurulduğu günden bugüne daima hizmet daima millet diyerek 18 yaşına giren partimiz tevazu samimiyet ve gayretle açılmadık kapı girilmedik gönül bırakmama Azmi’yle nice 18 yaşına sizlerle girecek dert ortağınız olmaya çözüm odaklı siyaset yapmaya devam edecektir.

18 yıldır olduğu gibi bundan sonrada bu partinin tek sahibi millet olacak devletimizi ve milletimizi sarmaya çalışan şer odaklarını kararlığıyla  bertaraf ederek bu milletin rahat edemediği bir yerde kimseye istirhat ettirmeyecektir.

İlk günkü şuur ve şevkle liderimiz RECEP Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde  ak davayla hizmete devam.  18 yıldır teşkilatımızın her kademesinde görev yapan yönetim kademelerimize ve girdiği her seçimde bizi iktidar yapan büyük Türk milletine şükranlarımızı sunarım".

Erol Ölmez Ak Parti Kandıra İlçe Başkanı

Başkan Ölmez'den 18.Yıl Mesajı
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ön muhasebe elemanı aranıyor
Ön muhasebe elemanı aranıyor