Advert

Ak Parti Kandıra'da Bayram Coşkusu

AK Parti Kandıra İlçe Başkanlığı'nın düzenlediği bayramlaşma töreni coşku içerisinde geçerken, programa teşkilat mensupları yoğun ilgi gösterdi

Ak Parti Kandıra'da Bayram Coşkusu
Ak Parti Kandıra'da Bayram Coşkusu Admin

Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma törenine ev sahipliği yapan AK Parti Kandıra İlçe Başkanlığı bu bayram da yine yoğun bir katılıma sahne oldu. Parti binasında gerçekleşen bayramlaşma törenine katılan teşkilat mensupları birlik ve beraberlik mesajları verdi. AK Parti İlçe Başkanı Erol Ölmez’in ev sahipliğinde gerçekleşen bayramlaşma törenine Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülnur Bayram, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ömer Bayrakdar ve teşkilat mensupları yoğun ilgi gösterdi.

 

Bayramlaşma töreninde bir konuşma yapan AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez, “Bizi bir bayrama daha kavuşturan rabbime şükürler olsun diyerek, tüm teşkilatımızın Kurban Bayramı’nı kutluyorum. Bizler AK Parti teşkilatları olarak, liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde yorulmak bilmeden, aynı azim ve kararlılık ile çalışmaya devam ediyoruz. AK Parti, kardeşliğin, vefanın ve dayanışmanın partisidir. Çünkü AK Parti, kadını, erkeği, genci ve yaşlısıyla, 82 milyonun partisidir. Bu davaya gönül verenler olarak bıkmadan, usanmadan, yorulmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu vesileyle Kurban Bayramımızın barış, huzur, milli birlik ve beraberliğimize vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan ise yaptığı konuşmada tüm teşkilat mensuplarının Kurban Bayramını kutlayarak “AK Parti’ye gönül veren teşkilatımızla bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum. Hepimiz yerelde Kandıra'mız, genelde Kocaeli’miz ve ülkemize katkı sunmak için gayret ediyoruz. Teşkilatımız bizlerin mahallerdeki gözü kulağı, hizmetlerimizi hemşehrilerimize ulaştırmada bizlere ışık tutan her bir dava arkadaşıma teşekkür ediyorum. Bizler gece gündüz demeden halkımıza hizmet etmek için yoğun bir mücadele içerisindeyiz. Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde gelişen ve büyüyen Türkiye’mize katkı sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Başkan Turan'ın ardından konuşan Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz “Bugün Kandıra'da teşkilatımız ile bir araya gelerek bayramlaşıyoruz. Ben AK teşkilatlarımızın tüm üyelerine ve ailelerine hayırlı, sağlıklı ve mutlu bir bayram diliyorum. Yüreklerimizde kurulan gönül köprüleri ile bayramların bizi birbirimize daha da yakınlaştıracağına inanıyorum” dedi.

Ak Parti Kandıra'da Bayram Coşkusu
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Katırcıoğlu'ndan Önemli Ziyaretler
Katırcıoğlu'ndan Önemli Ziyaretler
Mehteran takımı İstanbul’un fethi için yürüdü
Mehteran takımı İstanbul’un fethi için yürüdü