Advert

BAŞKAN ADNAN TURAN, TUNAHAN KUZU’YU AĞIRLADI

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kandıralı Hollanda Denk Partisinin siyasi lideri ve Milletvekili olan Tunahan Kuzu’yu makamında ağırladı

BAŞKAN ADNAN TURAN, TUNAHAN KUZU’YU AĞIRLADI
BAŞKAN ADNAN TURAN, TUNAHAN KUZU’YU AĞIRLADI Admin

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kandıralı Hollanda Denk Partisinin siyasi lideri ve Milletvekili olan Tunahan Kuzu’yu makamında ağırladı. Kandıralı olan Denk Partisinin siyasi lideri ve milletvekili Tunahan Kuzu’nun ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Adnan Turan,  Kandıra Belediyesi olarak ilçede  sürdürdükleri  çalışmaları ve hayata geçirmeyi hedefleri projeleri konuştuklarını dile getirdi.

 

Kandıra’nın doğal güzellikleri ve tarihi yapısıyla öne çıktığını anlatan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan,  Kandıralı Denk Partisinin siyasi lideri ve Milletvekili olan Tunahan Kuzu ile birlikte, Babası Cevdet Kuzu ve Belediye Meclis Üyesi Hayri Çelik’i makamında konuk etti. Hemşehrimizin yaptığı nazik ziyaret bizleri memnun etti diyen Başkan Turan, Kandıra’nın turizm ve tarım yönünden ilerleyeceğini ve bu yöndeki çalışmalarının yoğun bir şekilde sürdüğünü anlattı.

 

Kandıra’mızı turizme hazırlıyoruz. Kandıra’da hedeflediğimiz projelerin tamamlanması halinde ekonomik ve sosyal yaşam şartlarını daha ileri seviyelere getireceklerini vurgulayan Başkan Adnan Turan, sohbetlerinin ardından Milletvekili Tunahan Kuzu’ya Kandıra yoğurdu hediye etti.

BAŞKAN ADNAN TURAN TUNAHAN KUZU’YU AĞIRLADI
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Katırcıoğlu'ndan Önemli Ziyaretler
Katırcıoğlu'ndan Önemli Ziyaretler
Mehteran takımı İstanbul’un fethi için yürüdü
Mehteran takımı İstanbul’un fethi için yürüdü