Advert

Kandıralı Avcılar Geleneksel Avcı Şenliği İle Sezonu Açtı

Kandırada Spor ve Spor ile İlgili Dernekler alanında faaliyet gösteren Kandıra Avcılar Kulübü Derneği 2019-2020 yılı av sezonunu düzenledikleri şenlikle açtı.

Kandıralı Avcılar Geleneksel Avcı Şenliği İle Sezonu Açtı
Kandıralı Avcılar Geleneksel Avcı Şenliği İle Sezonu Açtı Admin

Kandırada Spor ve Spor ile İlgili Dernekler alanında faaliyet gösteren Kandıra Avcılar Kulübü Derneği 2019-2020 yılı av sezonunu düzenledikleri şenlikle açtı.

Kandıra Avcılar Kulübü Derneği, Kandıra Ziraat Odası ve Kandıra Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen Geleneksel Avcı Şenliği bugün  Akdurak Mahallesi Kışla Mevkii Uçbey Tepesinde gerçekleştirildi.

Kandıralı işadamlarının sponsorluğunda düzenlenen şenlikle 2019-2020 yılı av sezonunu açan Kandıralı avcılar, yeni sezonda da korumacı avcılık ilkelerine sadık kalarak avlanmaya devam edecek. Vefat eden avcılar ve şehitlerimiz için Mevlid-i Şerif okunan şenlik ikram, trap atış yarışması, piyango çekilişi ve dereceye giren avcılara sürpriz hediyelerin verilmesi ile sonlandı.

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan yaptığı açıklamada ; "Kandıra Avcılar Kulübü ve Kandıra Ziraat Odası ortaklaşa düzenlediğimiz "Geleneksel Avcı Şenliğine" katılım sağladık.

İlçe Teşkilatımız, Belediye Meclis Üyelerimiz, Kandıra Ziraat Odası Başkanımız Erdal Çetin, Kandıra Avcılar Kulübü Başkanımız Vedat Yiğitoğlu, Mahalle Muhtarlarımız ve vatandaşlarımızla birlikte avcı şenliğinde bir araya gelerek trap atışları gerçekleştirdik.

Samimi bir ortamda gerçekleşen etkinlikte bizlere plaket takdim eden Avcılar Kulübü Başkanımız Vedat Yiğitoglu'na ve tüm avcı kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Rabbim razı olsun inşallah"dedi.

Kandıralı Avcılar Geleneksel Avcı Şenliği İle Sezonu Açtılar
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ön muhasebe elemanı aranıyor
Ön muhasebe elemanı aranıyor