Advert

Başkan Turan’dan Sanayi Esnafına Ziyaret

Kandıra Belediyesi olarak sürdürdükleri çalışmalarda Kandıra esnafını düşünerek hareket eden Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, vaktinin büyük bir kısmını mahalle ziyaretlerine ve esnafa ayırıyor.

Başkan Turan’dan Sanayi Esnafına Ziyaret
Başkan Turan’dan Sanayi Esnafına Ziyaret Admin

Kandıra Belediyesi olarak sürdürdükleri çalışmalarda Kandıra esnafını düşünerek hareket eden Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, vaktinin büyük bir kısmını mahalle ziyaretlerine ve esnafa ayırıyor. Sanayi esnafını ziyaret ederek hayırlı işler dileyen Başkan Turan, ilçemizin kalkınmasında büyük yeri olan esnafımıza yönelik çalışmalarımız sürecek dedi.

Kandıra’nın tüm mahallelerinde inceleme ziyaretlerini gerçekleştiren Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, hem mahallelerdeki eksiklikleri yerinde tespit edip çalışmaları başlatıyor hem de esnafın ihtiyaçlarını analiz ediyor. Sanayi esnafının tek tek dükkanlarına girerek hal ve hatırlarını soran hemşehrileri ile de sohbet eden Başkan Turan’ı gören sanayi esnafı da ziyaretten dolayı büyük memnuniyet duyduklarını dile getirdi. Çalışmalarından dolayı Başkan Turan’a teşekkür eden sanayi esnafı ilçemizi öne taşıyan çalışmalarıyla takdir ettiğimiz Belediye Başkanımızın tüm çalışmalarında destekçisiyiz dedi.

 

Bizim önceliğimiz esnafımızı, vatandaşımızı yakından tanımak. Çalıştıkları yerlerin ihtiyaçlarını yerinde görmek ve varsa eksiklikleri tamamlamaktır diyen Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, istişare halinde olmakta fayda var. Bizler bu açıdan esnafımızı sıklıkla ziyaret ediyoruz. Ekonomiye değer katan esnaf kardeşlerimiz bizler için önemli. Onlara yönelik çalışmalarımız ve desteklerimiz sürecek dedi.

Başkan Turan’dan Sanayi Esnafına Ziyaret
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Katırcıoğlu'ndan Önemli Ziyaretler
Katırcıoğlu'ndan Önemli Ziyaretler
Mehteran takımı İstanbul’un fethi için yürüdü
Mehteran takımı İstanbul’un fethi için yürüdü