Advert

Başkan Turan’dan Big Challenger Yarışmacılarına Ziyaret

Kocaeli’deki ilçeler arasında doğal güzellikleri, sahilleri ve tarihi yapısı ile öne çıkan Kandıra, Belediye Başkanı Adnan Turan’ın çalışmaları ile hız kazanıyor.

Başkan Turan’dan  Big Challenger Yarışmacılarına Ziyaret
Başkan Turan’dan  Big Challenger Yarışmacılarına Ziyaret Admin

Kocaeli’deki ilçeler arasında doğal güzellikleri, sahilleri ve tarihi yapısı ile öne çıkan Kandıra, Belediye Başkanı Adnan Turan’ın çalışmaları ile hız kazanıyor. Kerpe Ömerağzı mevkiinde düzenlenen Big Challenger yarışmacılarını ziyaret eden Başkan Adnan Turan, yarışmada ter döken yarışmacılara başarılar diledi.

İlçemizde ve sahil bandımız olan Kerpe sahillerimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz diyen Başkan Adnan Turan, birbirinden renkli yarışmalarda, sporcuların performanslarını izledi. Yarışmanın yapımcısı Remzi Naiboğlu ile organizasyon ve yarışmalar ile ilgili bilgi alan Başkan Turan, ilçemizde sizlere ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyorum. Bölgemizde böyle güzel organizasyonların olması Kandıra’mızı bir marka ilçe olma yolunda emin adımlarla ilerlediğini gösteriyor. Kandıra Belediyesi olarak spor ve sporcuya olan desteğimizin her zaman süreceğini dile getirirken, yarışmalara başarılar diliyorum.’’ dedi.

Başkan Turan’dan Big Challenger Yarışmacılarına Ziyaret
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ön muhasebe elemanı aranıyor
Ön muhasebe elemanı aranıyor