Advert

BAŞKAN TURAN SÜNNETTEN SÜNNETE KOŞTU

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, hafta sonu davet edildiği tüm sünnet merasimlerine katılarak ailelerin ve evlatlarının mutluluklarına ortak oldu.

BAŞKAN TURAN SÜNNETTEN SÜNNETE KOŞTU
BAŞKAN TURAN SÜNNETTEN SÜNNETE KOŞTU Admin

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan ilk olarak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kandıra Park ve Bahçeler Sorumlusu Ercan Öztürk ve Büşra Öztürk çiftinin evlatları Osman’ın sünnet merasimine katılarak başladı. Başkan Turan hafta sonu boyunca davet edildiği tüm sünnet merasimlerine icabet ederek peş peşe Fatoş - Cenk Yıldız çiftinin  evlatları Beyazıt’ın, Merve - İsmail Türk çiftinin evlatları Kayra’nın, Büşra – Onur Akarsu çiftinin oğlu Giray’ın, Yusuf -  Aylin Şenol çiftinin evlatları Alperen’in, Seçil -  Arif Yılmaz çiftinin oğlu Ömer’in,sünnet düğünlerine katıldı.

Belediye Başkanı Adnan Turan katıldığı sünnet merasimleriyle ilgili açıklamasında ailelerinin ve evlatlarının özel günlerinde yanlarında olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek sünnet olan çocuklara ömür boyu sağlıklı ve mutlu bir yaşam dilediğini ifade etti.

Başkan Turan açıklamasında, “Her zaman halkımızın içinde olmaya devam ediyoruz. Bu çerçevede yoğun çalışma programımda el verdiği sürece davet edildiğim tüm merasimlere katılmaya çalışıyorum. Bu hafta sonunda yine mevlit ve düğün merasimlerinin yanında sünnet törenlerinde de bulunup ailelerin sevinç ve heyecanına ortak olmaktan büyük mutluluk duydum. Sünnet olan çocuklarımıza sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyorum” dedi.

BAŞKAN TURAN SÜNNETTEN SÜNNETE KOŞTU
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ön muhasebe elemanı aranıyor
Ön muhasebe elemanı aranıyor