Advert

Adnan Turan; Turizmi Canlandıracak Çalışmalarımız Devam Edecek.

Kocaeli- Kandıra Kıyı Bandı Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi Birliğinin genel kurul toplantısı, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ın başkanlığında gerçekleştirildi.

Adnan Turan; Turizmi Canlandıracak Çalışmalarımız Devam Edecek.
Adnan Turan; Turizmi Canlandıracak Çalışmalarımız Devam Edecek. Admin

Başkan Adnan Turan başkanlığını yaptığı Kocaeli - Kandıra Kıyı Bandı Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi olağan genel kurul toplantısını ilimize ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum diyerek başlattı. Kocaeli - Kandıra Kıyı Bandı Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi Birliğinin, gelecekte daha güzel işler yapması adına birliğimizi faaliyetlerini arttıracağız vurgusu yapan Başkan Turan; ilçedeki Turizm Dernekleri ve Turizm faaliyeti yapan kuruluşlar ile her fırsatta bir araya geliyoruz. İlçemizin Turizm sorunlarını hep birlikte değerlendiriyor, çözüm odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz dedi.

 

Başkan Turan; “ İlçemizin geliştirilmesi ve güzelleştirilmesi adına çalışıyoruz.”

Her türlü fuarda Kandıra bezi, Kandıra yoğurdu, Kandıra hindisi ve eski geleneklerimizi canlandıracak tanıtım amaçlı faaliyetlerin üzerinde biraz daha durmalıyız diyen Başkan Adnan Turan, Genel Kurul üyelerimiz ile tek tek istişarelerde bulunuyoruz. İnce eleyip sık dokuyarak Kandıra’mızı Turizm konusunda ileriye taşıyacak çalışmalarımıza hız verdik dedi.

Kandıra’ya özgü olan Kandıra bezinin üretiminin yaygınlaşması ve Kandıra’nın adını her platformda duyurmak adına gerekli çalışmaların başlatılmasına yönelik de görüşlerin belirtildiği toplantıda Başkan Turan, hepimizin göstereceği çabalarla ön plana çıkartacağımız ilçemizin tanıtımında gerekli olan ne ise yerine getireceğiz dedi.

Adnan Turan; Turizmi Canlandıracak Çalışmalarımız Devam Edecek. kandıra turizm sahil plaj
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ön muhasebe elemanı aranıyor
Ön muhasebe elemanı aranıyor