Advert

Özel Öğrencilerin Karne Heyecanı

Başkan Turan, Özel Öğrencilerin Karne Heyecanlarına Ortak Oldu

Özel Öğrencilerin Karne Heyecanı

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kandıra Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Eğitim Sınıfı öğrencilerinin karne heyecanlarına ortak oldu. Öğrencilerin karneleri tek tek kontrol ederek, öğrencilere takdim eden Başkan Turan, ‘’Bakıyorum ki karneleriniz güzel. Bir yıl boyunca özverili bir şekilde derslerinize çalışmışsınız. Tatilde öğretmenlerinizin verdikleri ödevleri ve tekrarları yapmayı unutmayın.’’ diyen Başkan Turan, ‘’Gençlerimiz 2023, 2053, 2071 hedeflerine doğru, büyük ve güçlü Türkiye için yetişiyorlar." dedi.

 

Öğrencilerin karne heyecanlarını Başkan Adnan Turan ile birlikte Kandıra METEM Müdür Yardımcıları Seyfi Aksoy ve Taner Yaman, Kimya Alan Şefi Osman Yıldırım, Öğretmenler Tuba Papak ve Tuba Diler paylaştılar.

 

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, öğrencilerin daha iyi şartlarda eğitim almalarını sağlamak adına ciddi çalışmalara imza attıklarını belirterek, “Gençlerimiz ülkemizin geleceği. Geleceğimizi daha parlak hale getirebilmek için gençlerimizin daha güzel eğitim almaları gerekiyor. Bizde bu konuda elimizden gelen desteği sağlıyoruz. Bugün öğrencilerimiz karne heyecanı yaşıyor. Tüm öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Şimdi tatilde hem ders çalışıp hem de dinlenerek önümüzdeki eğitim öğretim yılını da başarılı bir şekilde hazırlanacaklarına inanıyorum. Öğrencilerimiz Merve Nur Kaçan, Gürkan Yılmaz, Erkut Fidan, Umut Akıncı’ya ve öğrencilerimize en büyük desteği veren öğretmenlerimiz Tuba Papak ve Tuba Diler’e  çok teşekkür ediyorum” dedi.

Karnelerini öğrencilere tek tek takdim eden Başkan Turan, özel öğrencilere İsimleri yazılı olan Kocaelispor forması hediye ederek, hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Özel Öğrencilerin Karne Heyecanı
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kandıra Ziraat Odasından Eğitim Semineri
Kandıra Ziraat Odasından Eğitim Semineri
Kandıra’da Şiir Akşamları Devam Ediyor
Kandıra’da Şiir Akşamları Devam Ediyor
pendik escort