Advert

Kandıra'da Karne Heyacanı

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kandıra Kaymakamı Mehmet Ünal ile birlikte Kocakaymaz Yunus Emre İlkokulu’nda düzenlenen programa katılarak, öğrencilerin karne sevincine ortak oldu.

Kandıra'da Karne Heyacanı
Kandıra'da Karne Heyacanı Admin

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kandıra Kaymakamı Mehmet Ünal ile birlikte Kocakaymaz Yunus Emre İlkokulu’nda düzenlenen programa katılarak, öğrencilerin karne sevincine ortak oldu.  İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Mustafa Yıldırım, Kocakaymaz Yunus Emre İlkokulu Müdürü Suat Özmen’in katıldığı törende öğretmenler ve öğrencilerin velileri de hazır bulundu. Öğrencilere karnelerini tek tek Kandıra Kaymakamı Mehmet Ünal ile birlikte veren Başkan Turan, tüm öğretmenlere ve öğrencilere sağlık ve huzur içerisinde keyifli bir tatil geçirmeleri dileğinde bulundu.

Çocuklarımızın, yarınlarımızın umudu olduğunu ifade eden Başkan Adnan Turan, “Ülkemizin geleceği olan evlatlarımız, hem kendi gelecekleri hem de milletimizin geleceği için iyi eğitim almak zorundalar. Eğitim sonu olmayan bir süreç olduğu gibi bu uzun maratonda öğrencilerin performansını düşürdüğü ya da yükselttiği zamanlar da olacaktır. Önemli olan zamanı doğru değerlendirmeleri, umutlarını hep diri tutmalarıdır. Öğrencilerimizden tatillerini kitap okuyarak ve dinlenerek geçirmelerini istiyoruz” dedi.

Kandıra'da Karne Heyacanı
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kandıra Yolunda Dehşet
Kandıra Yolunda Dehşet
12 İlçede 74 noktaya KocaeliKart istasyonu kuruldu
12 İlçede 74 noktaya KocaeliKart istasyonu kuruldu