Advert

Kandıralılar Milli Maçı Başkanla Birlikte İzledi

Türkiye A Milli Takımı ile İzlanda’nın karşılaştığı tarihi maçı Kandıralılar, Kandıra Belediyesi tarafından Belediye Çay Bahçesine kurulan dev ekranda izledi.

Kandıralılar Milli Maçı Başkanla Birlikte İzledi
Kandıralılar Milli Maçı Başkanla Birlikte İzledi Admin

Türkiye A Milli Takımı ile İzlanda’nın karşılaştığı tarihi maçı Kandıralılar, Kandıra Belediyesi tarafından Belediye Çay Bahçesine kurulan dev ekranda izledi. Maça büyük ilgi gösteren Kandıralı gençler, Başkan Adnan Turan’a sevgi gösterilerinde bulundu.

 

Türkiye A Milli Takımı ile İzlanda arasında, saat 21.45 ’de başlayan ve Laugardalsvöllur Stadı'nda oynanan 2020 Avrupa Şampiyonası (EURO 2020) Elemeleri H Grubu 4. Maçını izleyenler arasında yer alan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’a, gençler sevinç gösterilerinde bulundu.

Gençler, Türk futbolu tarihine geçen müsabaka için kendilerini kırmayarak günler öncesinde dev ekranda maçı yayınlama müjdesi veren Başkan Turan’a teşekkür etti.  Başkan Turan’ın bu heyecanlı müsabakada yanlarında bulunmasından mutluluk duyduklarını belirten gençler: “Gençler olarak böyle bir belediye başkanının bulunduğu şehirde yaşadığımız için çok şanslıyız. Kendisi bizim belediye başkanımız değil adeta ağabeyimiz. Bugüne kadar hiçbir isteğimizi geri çevirmedi. Bizlerde Kandıra gençliği olarak her zaman başkanımızın yanındayız.” diye konuştu.

Türkiye A Milli Takımı karşılaşmasında, gençlerle bir arada olmanın kendisini çok mutlu ettiğini kaydeden Başkan Adnan Turan ise, seçimlerden önce gençler için verdiği pozitif ayrımcılık sözünü hatırlattı. Başkan Adnan Turan: “Gençlerimiz bizim her şeyimiz. Ülkemizin geleceği gençlerimizin bu sevgisi karşısında onlar için ne yapsak az. Bu şehri onlarla yönetmeye söz verdik ve bu sözümüzün arkasındayız. EURO 2020 elemelerinde İzlanda deplasmanında bize yapılan saygısızlık tahammül edilemez. Sonuçta her şey nasiptir yense de yenilse de Milli Takımımızın destekçisiyiz.” dedi.

Kandıralılar Milli Maçı Başkanla Birlikte İzledi
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ön muhasebe elemanı aranıyor
Ön muhasebe elemanı aranıyor