Advert

KANDIRA'DA COŞKULU KENT BAYRAMLAŞMASI

Kandıra Belediyesi ve Kandıra Kaymakamlığı Ramazan Bayramı dolayısıyla Belediye çay bahçesinde kent bayramlaşma töreni gerçekleştirdi.

KANDIRA'DA COŞKULU KENT BAYRAMLAŞMASI
KANDIRA'DA COŞKULU KENT BAYRAMLAŞMASI Admin

Kandıra Belediyesi ve Kandıra Kaymakamlığı Ramazan Bayramı dolayısıyla Belediye çay bahçesinde kent bayramlaşma töreni gerçekleştirdi. 

Törene Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ın yanı sıra, Kandıra İlçe Kaymakamı Mehmet Ünal, Ak Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, Garnizon Komutanı Piyade Yarbay Ali Akkaya, Kandıra Ak Parti İlçe Başkanı Erol Ölmez ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, halk bayramlaşmasına katılarak vatandaşlarla bayramlaştı. Hemşehrileri ile sohbette bulunan Başkan Turan, bu güzel bayram gününde hepimiz birlik ve beraberlik içinde kardeşçe yaşamalı, bu mübarek bayramlarımızın anlamını kavramalıyız dedi.

Bayramlarımız yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel örneklerinin yaşandığı, sevgi ve saygı ikliminin hâkim olduğu müstesna günlerdir diyen Kandıra Belediye Başkanı, Adnan Turan, tek tek masaları dolaşarak kent bayramlaşmasına katılan STK Temsilcileri, Dernek Başkanları, Kurum Müdürleri ve çok sayıda vatandaş ile bayramlaşarak hasbihal etti.

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan; “11 ayın sultanı Ramazan’ı geri bıraktık. Ramazan Bayramı’nın milletimize, ülkemize ve tüm İslam alemine hayır, huzur ve mutluluklar getirmesini niyaz ediyorum. Ülkemizin ve İslam aleminin üzerine oynanan oyunları görüyoruz. Ama burada olduğu gibi milletçe bir olduğumuz zaman, asla ve asla bu oyunlara boyun eğmeyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Kandıra Belediyesi çay bahçesindeki kent bayramlaşmasının ardından İlçe Emniyet Müdürlüğü ile İlçe Jandarma Komutanlığına bayram ziyaretinden bulunan Başkan Adnan Turan, başta Kandıra halkımız olmak üzere tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, selam ve sevgilerimi iletiyorum, dedi.

KANDIRA'DA COŞKULU KENT BAYRAMLAŞMASI
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ön muhasebe elemanı aranıyor
Ön muhasebe elemanı aranıyor